Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej dla Młodych Badaczy
AstroShow 2017
Wymiana - luneta nie wino, z wiekiem nie staje się lepsza...
rejestracja logowanie
Delta Optical
Podział
Zapraszamy do kontaktu na infolinię 801-011-337, z telefonów komórkowych (25) 786-05-20
Podział

Dlaczego my?

Marka Delta Optical została stworzona w roku 2002 przez grupę ludzi z pasją. Od wielu lat interesowaliśmy się i testowaliśmy sprzęty optyczne, żeby wreszcie dać temu wyraz tworząc własną firmę bo nie ma lepszej drogi na życie, niż z pracy uczynić hobby lub z hobby uczynić pracę.

Razem z szerokim gronem naszych klientów rozwijamy się, wspólnie szukając wiedzy, informacji i po prostu czystego piękna płynącego z obserwacji świata i wszechświata.

Delta Optical to marka reprezentująca rewelacyjny stosunek jakości do ceny.Nasze produkty to uznane w kraju i zagranicą lornetki, lunety celownicze i mikroskopy. Starania w dziedzinie projektowania, wzornictwa, wykonania i funkcjonalności zaowocowały docenianymi od lat produktami:

  • lornetki i lunety z serii Titanium to najpopularniejszy sprzęt optyczny wśród myśliwych w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej,
  • niemiecki instytut DEVA testuje wiele spośród oferowanych przez nas lornetek i lunet,
  • naszymi produktami wspieramy pracę profesjonalistów - z naszego sprzętu korzystają: Policja, służby ochrony portów lotniczych, Straż Graniczna, a przede wszystkim ratownicy TOPR, dla których mamy zaszczyt być wyłącznym dostawcą sprzętu optycznego.

Wierzymy, że mamy spore szanse na usatysfakcjonowanie Państwa, bo po godzinach pracy zajmujemy się wspólnie tą samą pasją i tego samego w niej szukamy.Innowacyjna gospodarka

Paczkomaty InPost

Stopka

Oferta zawarta na stronie nie jest ofertą w rozumieniu K.C.

Copyright © 2002-2017 Delta Optical
0.041303157806396