Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej dla Młodych Badaczy
AstroShow 2017
Wymiana - luneta nie wino, z wiekiem nie staje się lepsza...
rejestracja logowanie
Delta Optical
Podział
Zapraszamy do kontaktu na infolinię 801-011-337, z telefonów komórkowych (25) 786-05-20
Podział

Użytkowanie

Do każdego produktu Delta Optical jest dołączona oryginalna gwarancja oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Wychodząc naprzeciw osobom preferującym inne języki narodowe instrukcja posiada kilka wersji sporządzonych w najpopularniejszych i najczęściej spotykanych językach europejskich.
Przed rozpoczęciem użytkowania prosimy zawsze szczegółowo zapoznać się ze wskazaniami instrukcji. Pomoże to uniknąć problemów z eksploatacją Twojego nowego urządzenia oraz zagwarantuje Ci maksymalną satysfakcję z użytkowania produktu Delta Optical.

Dodatkową gwarancją jakości produktów marki Delta Optical jest znajdujący się na każdym oryginalnym produkcie z serii Titanium indywidualny i nie powtarzalny numer seryjny. Dzięki niemu znamy nasz produkt – jego drogę od etapu produkcji aż do momentu, gdy trafił do Twoich rąk. Jesteśmy pewni, że będzie Ci dobrze służył!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z użytkowaniem produktu Delta Optical prosimy o skorzystanie z wiedzy naszych konsultantów.Innowacyjna gospodarka

Paczkomaty InPost

Stopka

Oferta zawarta na stronie nie jest ofertą w rozumieniu K.C.

Copyright © 2002-2017 Delta Optical
0.038579940795898