AstroShow 2017
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej dla Młodych Badaczy
Wymiana - luneta nie wino, z wiekiem nie staje się lepsza...
rejestracja logowanie
Delta Optical
Podział
Zapraszamy do kontaktu na infolinię 801-011-337, z telefonów komórkowych (25) 786-05-20
W dniach 8.07-25.07.2017 salon Delta Optical w Gdańsku będzie nieczynny.
W dniu 22 lipca salon DO w Katowicach będzie nieczynny.
Podział

16-03-2017 | Targi Iwa Outdor Classic 2017

Tradycyjnie już wiosenny sezon handlowy ma swój początek w halach targowych Norymbergi , tym razem w dniach od 2 do 6 marca. IWA OUTDOOR CLASSIC to niezmiennie najważniejsze miejsce do kontaktu ze wszystkimi liczącymi się producentami bardzo szeroko rozumianej branży łowieckiej z całego świata. Od wielu już lat poczytujemy sobie za zaszczyt możliwość pokazania optyki, sygnowanej marką Delta Optical na tej największej imprezie targowej na świecie. Uwaga większości gości odwiedzających targowe stoiska z reguły koncentruje się na nowościach. W związku z tym każdy producent stara się zaprezentować nowe produkty, zdając sobie doskonale sprawę z tego, że udany debiut na targach IWA to wyjątkowo udany początek marketingowego „życia” produktu.

Delta Optical przygotowała na tegoroczną edycję targową wyjątkowo dużo nowości. Wszystkie zaprezentowane modele zostały bardzo dobrze ocenione przez zwiedzających nasze stoisko. Jesteśmy również pewni, że w pozytywnej ocenie naszych produktów nie ma nawet cienia kurtuazji. Współpracujące z nami firmy i sklepy wiedzą już czego mogą oczekiwać po naszych produktach. Cieszy nas to, że zaufanie do naszej oferty jest coraz większe.

Przejdźmy do nowości targowych Iwa Outdoor Classic w ofercie Delty Optical.

Obserwując środowisko strzelców sportowych nie sposób nie zauważyć, że corocznie rośnie liczba amatorów strzelań na dystansach przekraczających wyobraźnie zwykłego śmiertelnika. Do celnych strzałów niezbędna jest specjalnie do tego użytku przeznaczona optyka. Korzystając z doświadczenia najlepszych fachowców od „longshot-ów”, opracowaliśmy modele lunet spełniające wszystkie wymagania tej wyjątkowo wymagającej grupy klientów.

Luneta Delta Optiical Titanium 5-50x56 HD SFP z krzyżem w drugim planie to celownik skonstruowany do strzałów na bardzo dalekie odległości, pięćdziesięciokrotne przybliżenie, wysoka jakość optyki, dwa typy siatek celowniczych, otwarte bębny do regulacji punktu celowania to niezbędne cechy celownika długodystansowego.

Luneta Delta Optical Titanium 4,5-30x56 HD FFP z siatką celowniczą w pierwszym planie oraz z trzema typami siatek zaprojektowanych z niespotykaną precyzją, to celownik dający możliwość oddawania celnych strzałów na bardzo długich dystansach bez względu na warunki atmosferyczne. Siatka celownicza umiejscowiona w pierwszym planie celownika, daje strzelcom długodystansowym możliwość precyzyjnego uwzględnienia siły i kierunku wiatru oraz trajektorni balistycznej używanego kalibru.

Z lornetek zaprezentowaliśmy nową serię Delta Optical Chase Lornetki Delta Optical Chase wejdą do sprzedaży w następujących parametrach: 8x42 ED, 10x42 ED, 10x50 ED oraz 12x50 ED to komfortowy wybór dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika naszej optyki. Szkła ED oraz pryzmaty BaK4 to gwarancja precyzyjnych obserwacji. Zdaniem wielu gości odwiedzających nasze stoisko lornetka Delta Optical Chase stanie się wkrótce hitem sprzedaży zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

Należy wspomnieć o nowościach firmy Pulsar, której Delta Optical jest jedynym przedstawicielem handlowym na rynku polskim. Na szczególna uwagę zasługują nowe modele termowizorów obserwacyjnych Pulsar Helion Po wszystkie szczegóły nowości Delty Optical i Pulsara zapraszamy na stronę internetową www.deltaoptical.pl.

Już teraz zapraszamy na stoisko Delty Optical na targach IWA OUTDOR CLASSIC 2018 r w dniach 9-12 marca. Do zobaczenia za rok.


Innowacyjna gospodarka

Paczkomaty InPost

Stopka

Oferta zawarta na stronie nie jest ofertą w rozumieniu K.C.

Copyright © 2002-2017 Delta Optical
0.043160915374756