Nr katalogowy: 2956242
449,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Wysokiej klasy mocowanie akcesoriów w standardzie 2" do teleskopów i akcesoriów wyposażonych w gwint M42x0.75 |(System T2).

Mocowanie ClickLock posiada nowatorski system unieruchamiania akcesoriów - odbywa się to przez delikatny obrót specjalnego pierścienia. Nie ma tu żadnych śrub mogących uszkodzić nasadkę czy okular, nie ma też klasycznych śrub dociskających clamping ring. Jedyne co należy zrobić aby odłączyć sprzęt to obrócić lekko pierścień. Siła potrzebna do odblokowania pierścienia jest niewielka, teleskop nie zostanie poruszony a całą operację można wykonać jedną ręką. Całość wykonana solidnie, bardzo precyzyjnie, w sposób przemyślany.

Baader ClickLock w wersji M42 może być zainstalowany na wszelkich tulejach wyciągów SkyWatcher wyposażonych fabrycznie w gwint fotograficzny T2. Przykładowo Mak 127, Pyrex 8" Dobson czy refraktor BK 909. Nasadki kątowe pryzmatyczne i lustrzane marki Baader Planetarium również są wyposażone w ten gwint. Jeden adapter może służyć zarówno do mocowania w teleskopach takich jak Sky-Watcher jak i zamiennie w nasadkach kątowych wyposażonych w gwint T2.

Dodatkowo mocowanie posiada wyjmowane pierścienie redukcyjne S52/M48 (#2958552) i M48/T-2 (#2958553) zwiększając uniwersalność zastosowania o możliwość używania ClickLocka z urządzeniami wyposażonymi w gwinty M48 i S52.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
2956242
Waga:
150 g
Średnica oprawy:
2 "

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty