Akcesoria do montaży astronomicznych > Sky-Watcher (61)
1-48 z 61 Produktów
Dostosuj
×
Filtrowanie
Filtrowanie
Wyczyść Zastosuj
Producent: Sky-Watcher ×
 • Strona 1 z 2
 • 1-48 z 61 Produktów

Akcesoria do montaży obejmują napędy i piloty, dovetaile i adaptery na gwint statywowy, a także przeciwwagi, lunetki biegunowe oraz zasilanie. Znajdą się tu też kliny paralaktyczne i pokrętła mikro-ruchów. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres akcesoriów firm Sky-Watcher, Celestron, Baader Planetarium, Vixen, William Optics i wielu innych.

czytaj dalej zwiń
Poradniki i recenzje
 • Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  15 kilogramów stali – a to tylko mowa o statywie z nogami o średnicy prawie 3 cali. Na to 15 kilogramów metalu i elektroniki w postaci głowicy. Do tego 2.5 kg pręt przeciwwagi i dwa ciężarki po 10 kilogramów każdy. I na to wszystko jeszcze można zapakować 35 kilogramów teleskopów. W sumie ponad 85 kilogramów astronomicznego szczęścia.
 • Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Obserwacje prowadzone za pomocą teleskopów rozwijają w dzieciach wyobraźnię, chęć poznawania świata oraz wiedzę z różnych dziedzin życia jak: astronomia, fizyka czy matematyka. Dzięki czemu nasze dzieci mają możliwość zdobycia ciekawej pasji, która będzie im towarzyszyć przez wiele lat.
 • Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Wielkimi krokami zbliża się 25 październik 2022, a więc dzień, kiedy nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, najgłębsze widoczne z Polski w ciągu ostatnich 7 lat. Również w ostatnich miesiącach wzrasta aktywność słoneczna, co może zachęcać do obserwacji.