Nr katalogowy: 93405
319,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Ostatnie sztuki

Dostawa

Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Towar dostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Aparaty bezlusterkowe bardzo szybko zdobywają popularność wśród amatorów astrofotografii. W połączeniu z przełomowym 8-calowym astrografem Rowe-Ackermann Schmidt Astrograph firmy Celestron (RASA) można uzyskać spektakularne zdjęcia głębokiego nieba.
Bezlusterkowiec idealnie pasuje do RASA. Po pierwsze, kompaktowy korpus aparatu minimalnie przesłania bieg światła po umieszczeniu go z przodu tuby optycznej RASA. Po drugie, czuły sensor pomaga uchwycić każdy szczegół, który wnosi optyczny RASA.
W celu podłączenia bezlusterkowca Sony z 8-calowym RASA konieczny jest adapter Celestrona. Dzięki wbudowanemu mocowaniu bagnetowemu kamery mocuje się ją bezpiecznie z przodu RASA. Adapter umieszcza matrycę aparatu w precyzyjnej odległości w celu uzyskania optymalnej ostrości obrazu.
Adapter jest wykonany z anodowanego na czarno aluminium w technologii CNC. Wykorzystuje mocowanie bagnetowe aparatu do bezpiecznego połączenia, które nie będzie się obracać po zainstalowaniu. Zgodność z modelami Sony α5 i α6 z mocowaniem typu E.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: 93405

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane