Nr katalogowy: HC-900Pro
1 099,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Fotopułapka HC-900pro

 

Kamera jako pierwsza na rynku ma funkcję podglądu na żywo. Za pomocą wygodnej aplikacji na telefon jesteśmy w stanie obejrzeć, co aktualnie dzieje się w pobliżu fotopułapki.

Fotopułapka działa w najnowszych sieciach 4G LTE, co umożliwia bardzo bardzo szybki i sprawny przesył zdjęć oraz filmów. Po zarejestrowaniu ruchu przez fotopułapkę, zdjęcie bądź film zostaje wysłane na nasz telefon, nawet w kilkanaście sekund! Wszystkie zdjęcia i filmy znajdują się w chmurze. Odczyt odbywa się za pomocą aplikacji, więc z jednej kamery możemy mieć pogląd na kilka telefonów.

HC-900PRO jest niezwykle łatwa w obsłudze, posiada polskie menu oraz oprogramowanie współpracujące bez problemu z polskimi operatorami sieci GSM. Do konfiguracji fotopułapki nie potrzeba komputera, ani żadnego innego programu. Wszystko konfigurujemy bezpośrednio w aplikacji na telefonie. Wystarczy włożyć kartę SIM, włączyć fotopułapkę - sama rozpozna sieć. Po wpisaniu numeru z karty SIM w aplikację, kamera jest gotowa do przesyłania zdjęć.

Dzięki zaawansowanym przetwornikom obrazu możemy uzyskać zdjęcia w rozmiarze aż 30 Mpx oraz filmy w rozdzielczości 3840x2160 UltraHD 4K - najlepszej dostępnej na rynku. Za duże doświetlenie nocnych zdjęć odpowiadają 44 diody IR 940nm w pełni niewidocznych dla ludzkiego oka. Skuteczny zasięg doświetlenia nocnych zdjęć wynosi około 30 metrów! Kamera podczas nagrywania nie emituje żadnych dźwięków ani błysków światła co czyni jej działanie całkowicie dyskretnym.

Fotopułapka została wyposażona w szerokokątny obiektyw, który zapewnia bardzo duże pole widzenia z małej odległości. Tradycyjne obiektywy wmontowane w kamery mają ok. 60° kąta widzenia. Ten model posiada 120°, dzięki czemu jest w stanie uchwycić znacznie więcej przestrzeni w pobliżu fotopułapki. Tzw. 'pole martwe' jest tu znacznie mniejsze.

Zasięg czujnika ruchu wynosi około 30 metrów, natomiast czas aktywacji fotopułapki od wykrycia ruchu to tylko około 0,2 sekundy. Kąt widzenia czujnika ruchu wynosi 120°. Takie parametry sprawiają, że uwadze kamery nie umkną nawet szybko poruszające się obiekty i zdecydowanie zmniejszają ilość pustych zdjęć, uciążliwych w przypadku wolniejszych urządzeń.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
HC-900Pro
Waga:
307 g
Wodoszczelność:
IP66
Wymiary:
150 x 100 x 60 mm
Okres gwarancji:
24 mies.
Źródło zasilania:
baterie AA/zasilacz
Pokaż więcej

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty