Nr katalogowy: SPROMISE S308
649,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Niedostępny
Warszawa Niedostępny
Katowice Niedostępny
Gdańsk Towar dostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Niezawodna i najlepiej sprzedająca się fotopułapka, wyposażona w najnowsze technologie, wyznaczające nowe standardy wydajności. Urządzenie jest kontynuacją cieszącego się dużą popularnością modelu S108. Na chwilę obecną absolutna nowość oraz najlepszy model fotopułapki na rynku pod względem wydajność / cena z dwukrotnie dłuższym czasem działania na komplecie baterii. Błyskawiczna odezwa spustu migawki to zaledwie 0,6 sekundy. Szybka reakcja spustu pomaga „zamrozić: zdjęcia, które będą ostre a samej fotopułapce nie umknie żaden ważny moment. Ulepszony został również czujnik ruchu, który pracuje z zasięgiem do 25 metrów. Wydajny i niewidzialny iluminator podczerwieni pomaga przy zdjęciach nocnych.

Aktualnie absolutna nowość na rynku fotopułapek w stosunku jakości i wydajności do ceny. Żadna inna fotopułapka z podobnymi funkcjami nie jest oferowana w tak przystępnej cenie. Nowość w świecie urządzeń monitorujących typu fotopułapki – SPROMISE S308 30 Mpx 940nm. Aktualnie najlepiej sprzedająca się fotopułapka na naszym rynku.

Przejrzyste i proste polskie MENU pozwala na łatwą obsługę również dla mniej zaawansowanych użytkowników. Rozdzielczość HD 1080p z dźwiękiem pozwala na uzyskanie wysokiej jakości filmów. Matryca 30 Mpx. o realnej rozdzielczości zdjęć 12 Mpx, oferuje czyste, wyraźne i ostre zdjęcia, pozwalając na uchwycenie niepowtarzalnych momentów również w nocy. Urządzenie obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 GB. Zdjęcia można obejrzeć bezpośrednio w terenie na dużym 2” kolorowym, zabudowanym wyświetlaczu lub z karty SD na komputerze albo telewizorze.

SPROMISE S308 to doskonały pomocnik zarówno do pilnowania obiektów jak też do monitorowania nęciska, zwierzyny oraz przyrody. 44 diody LED o paśmie wiązki 940nm, pozwalają na wyraźne ujęcia nocne bez obawy że urządzenie zostanie zauważone. Wydajny iluminator oferuje zasięg do 25 metrów. Realistyczny kamuflaż leśny pozwala na dokładne ukrycie fotopułapki bez obawy iż mogłaby zostać zauważona przez złodzieja lub zwierzynę podczas monitorowania.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: SPROMISE S308

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane