Nr katalogowy: PO1052
1 649,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Fotopułapka Spromise S358 to nowsza, innowacyjna wersja fotopułapki Spromise S128. Jest najbardziej innowacyjną fotopułapka na rynku, a to głównie funkcji wysyłania nie tylko zdjęć na telefon ale również filmów video na e-mail, jako jedyna oferuje taką funkcję. Nowy iluminator podczerwieni ma o 40% większa moc w porównaniu do modeli S128 i S108. Fotopułapka oferuje niezwykle szybką odezwę softwear-u oraz szybkie wysyłanie MMS oraz e-mail. Szybkość uruchomienia spustu migawki po wykryciu ruchu wynosi 0,6 sek. Fotopułapka posiada funkcję fotografowania seryjnego fotografując do 10 zdjęć jedno za drugim dzięki czemu nic nie uniknie z jej pola widzenia. Dodatkową zaletą jest wysyłanie nie zmniejszonych automatycznie zdjęć w oryginalnym rozmiarze.

Fotopułapka obsługuje wszystkich popularnych operatorów GSM tj. T-Mobile, Heyah, Orange, Plus Gsm, Play, Virgin... Po wprowadzeniu numeru telefonu wysyła szybko na telefon komórkowy lub e-mail, zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla Policji, Straży Miejskiej, Straży granicznej, pszczelarzy, myśliwych, rolników, strażników leśnych oraz funkcjonariuszy lasów Państwowych

Na chwilę obecną absolutna nowość oraz najlepszy model fotopułapki na rynku pod względem wydajność / cena z dwukrotnie dłuższym czasem działania na komplecie baterii. Żadna inna fotopułapka nie oferuje tylu przydatnych funkcji co model SPROMISE S328
Nowe, przejrzyste menu w języku polskim ułatwia wprowadzanie ustawień. Video w jakości HD z rozdzielczością 1080p z dźwiękiem pozwala na najwyższą jakość nagrań w miejscu monitorowania. Realna rozdzielczość (bez sztucznego dzielenia pixeli) 12MPX zapewni wysokiej jakości ujęcia. Pozwala to na uchwycenie wszystkich monitorowanych szczegółów zarówno w ciągu dnia jak tez w nocy. Zarejestrowane ujęcia zapisywane są na karcie SD pojemności do 32 GB. Zabudowany duży 2" monitor umożliwia oglądanie zarejestrowanych ujęć bezpośrednio w terenie.

SPROMISE S358 to idealny pomocnik zarówno do pilnowania majątku jak też monitoringu zwierzyny na nęcisku. Wysokiej jakości diody o niewidzialnej wiązce 940nm zapewnią dobrą widoczność podczas fotografowania nocnego z zasięgiem do 23m. Dopracowany kamuflaż pozwala na lepsze ukrycie fotopułapki przed człowiekiem oraz zwierzyną. Przesył zdjęć na telefon lub e-mail umożliwia pełną kontrolę na stanowisku monitorowania oraz schwytanie złodzieja na gorącym uczynku jak też natychmiastową informację o zwierzynie która pojawiła się na nęcisku. Moduł GSM pozwoli na przesyłanie zdjęć na telefon lub na e-mail. Nowa, najwydajniejsza antena radzi sobie z uchwyceniem sygnału lepiej aniżeli niejeden telefon komórkowy.

Ustawienia w fotopułapce można wprowadzać również za pomocą dwu-kierunkowej komunikacji z domu. Prosta obsługa z telefonu, tabletu lub komputera. Obsługa za pomocą aplikacji lub kodów sms.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
PO1052
Waga:
380 g
Okres gwarancji:
24 mies.

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty