Nr katalogowy:
649,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Fotopułapka leśna zaprezentowana przez słowackiego producenta TETRAO specjalizującego się w produkcji i projektowaniu innowacyjnych urządzeń dla myśliwych

 

Świetnie sprawdzi się w lesie do obserwowania zwierzyny oraz przyrody, ale również do monitorowania i ochrony majątku czy nieruchomości.

 

Spromise S308 to jedna z fotopułapek o najlepszym kamuflażu. Połączenie świetnych parametrów matrycy, solidnego wykonania i przystępnej ceny czyni z niego nad wymiar popularny egzemplarz doceniany przez użytkowników.

 

Fotopułapka została przystosowana do zasilania przez baterie lub akumulatorki 4x AA, 8x AA albo 12x AA. Możliwa jest również opcja wykorzystania akumulatorów typu NiMH / 6V lub 12V z zewnętrznego źródła. Docelowany czas działania fotopułapki uzależniony jest głównie od wybranego sposobu zasilania, zapasu energii oraz wprowadzonych ustawień (tryb rejestrowania, seria zdjęć, interwał między-zdjęciowy).

Fotopułapka wykonuje w dzień zdjęcia w kolorzew nocy zaś czarno - białe z wykorzystaniem wydajnych diód IR działających w paśmie niewidzialnym o częstotliwości 940nm. Użytkownik do dyspozycji posiada 3 tryby czułości sensora, serię zdjęć, interwał między-zdjęciowy czy możliwość nadpisywania po zapełnieniu karty pamięci. Kamera nagrywa również filmy w jakości nawet Full HD wraz z dźwiękiem. W zależności od preferencji, do dyspozycji użytkownika pozostaje wachlarz ustawień dotyczących jakości zapisywanych zdjęć czy filmów. Wszelkie multimedia zapisywane są na karcie pamięci o maksymalnej obsługiwanej pojemności 32Gb.

Model S308 nie posiada komunikacji obustronnej. Dostęp do zdjęć i nagrań możliwy jest dopiero po ich szczytaniu z karty pamięci SD. Jednocześnie jest najłatwiejszą w obsłudze z pośród dostępnych na rynku fotopułapek.

Wyposażona w detektor ruchu, który działa nawet do 25 metrów oraz mocne i wydajne, a zarazem niewidzialne diody podczerwieni IR 940nm.

Fotopułapka posiada niewiarygodnie krótki czas wykonania zdjęcia od wykrycia ruchu wynoszący jedynie 0,6s ! Gwarantuje to, że żaden obiekt nie umknie Twojej uwadze.

Wysokiej jakości aparat o rozdzielczości zdjęć nawet do 30 Mpx, które dają nam ogromną przewagę dzięki jakości obrazu  idealnie sprawdzi się w każdej pogodzie i o każdej porze dzięki wbudowanym diodom LED IR 940nm, które świetnie sprawdzą się do monitoringu w nocy.

 

Producent Tetrao
Matryca CMOS 30 Mpx
Kąt widzenia 52°
Czas ekspozycji Auto
Balans bieli Auto
Rozdzielczość zdjęć 12 / 30 Mpx
Format zdjęć JPG
Nagrywanie filmów Tak
Format video QVGA (320x240) | WVGA (800x480) | HD (720p) | HD (1080p)
Moduł GSM Nie
Obustronna komunikacja Nie
Wyświetlacz Tak, kolorowy LCD 2,4"
Informacje umieszczone w zdjęciach/nagraniu Data i czas | Temperatura | Faza księżyca | Stan baterii
Dodatkowe funkcje Fotografia seryjna (1-3 zdjęć)
Wbudowana lampa IR Tak
Częstotliwość IR 940nm
Ilość diód IR 44
Zasięg oświetlenia IR do 25 m
System czujników ruchu 3-strefowy
Zasięg czujników PIR do 25 m
Regulowana czułość sensorów 3 poziomy
Czas aktywacji po wykryciu ruchu do 0,6 s
Nośnik danych Wymienne karty SD do 32 GB
Zasilanie (w zestawie) Brak
Zasilanie dodatkowe (brak w zestawie) 4x AA, 8x AA | 12x AA (polecamy pełny komplet dla najdłuższego działania) | Zasilacz 6V
Czas pracy Zależny od ilości baterii
Sygnalizacja niskiego napięcia Tak
Złącza dodatkowe Złącze zasilacza zewnętrznego
Dodatkowe funkcje Montaż na statyw 1/4"-20
Temperatura pracy -20°C ~ +60°C
Dopuszczalna wilgotność 5% - 95%
Wymiary 152 x 127 x 89 mm
Pokaż więcej

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty