Nr katalogowy: HB-1
39,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

9
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

LENSPEN® to pierwsza marka zarejestrowana przez Parkside Optical Inc., założoną w Kanadzie w 1992 roku firmę, która od początku swojej działalności zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem produktów do czyszczenia zabrudzeń, w tym tłustych odcisków palców z wysokiej jakości produktów optycznych (obiektywy, filtry lornetki, lunety) oraz elektronicznych, wyposażonych w ekrany (komputery, cyfrowe ramki, tablety, telefony itp.)

Produkty LENSPEN® wykorzystują unikalny komponent bazujący na cząsteczkach węgla, który objęty jest wieloma patentami. Ciągły rozwój technologii czyszczenia odcisków palców a co za tym idzie zwiększony zakres jej zastosowań sprawia, że Parkside Optical Inc. nieustannie składa nowe wnioski patentowe oraz rejestruje nowe znaki towarowe na całym świecie. To jednak LENSPEN® pozostaje najbardziej rozpoznawalnym i uznanym znakiem towarowym jeśli chodzi o produkty czyszczące.

Najwięksi ufają LENSPEN®. Nikon, Sony, Leupold, Schmidt i Bender są naszymi partnerami i markują swoją renomą nasze produkty. Korpus Piechoty Wojska Stanów Zjednoczonych używa Lenspen do czyszczenia swoich lunet. NASA korzysta z zestawu SensorKlear Loupe Kit, aby utrzymać swoją optykę w czystości w środowisku bez grawitacji. Zaufali nam najwięksi – zaufaj i Ty!

 

Dbanie o czystość sprzętu jest niezwykle istotne, aby długo działał sprawnie i niezawodnie. Pomaga w tym gruszka fotograficzna, która umożliwia w łatwy sposób pozbycie się kurzu i pyłków. Możesz mieć ją zawsze przy sobie, tak aby z powodzeniem wyczyścić sprzęt w trakcie każdej fotograficznej wyprawy. Przyda się we wszystkich rodzajach fotografii, a w szczególności w tych, które uprawia się w nieco trudniejszych warunkach, tak jak np. fotografię krajobrazową, przyrodniczą, podróżniczą czy sportową.

 

Gruszka LensPen przeznaczona do przedmuchiwania kurzu, zanieczyszczeń stałych z matryc aparatów cyfrowych oraz elementów optycznych jak obiektywy, filtry. Idealna do czyszczenia kurzu z soczewek, filtrów, czujników CCD i luster SLR. Gruszka gwarantuje dużą moc podmuchy powietrza czyszcząc bezpiecznie każdą powierzchnię. Gruszka Lenspen Hurricane Blower wykonana jest z nietoksycznej gumy

Odporna na wysokie i niskie temperatury oraz na rozdarcia. Końcówka wyposażona jest w podwójny zawór.

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
HB-1
Okres gwarancji:
24 mies.

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty