Nr katalogowy: 7495
155,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

6
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Katowice Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Produkty marki Ledlenser zakupione po 01.01.2016r. posiadają 5-latnią gwarancję, a w przypadku gdy wewnątrz opakowania znajdziesz kartę rejestracyjną z QR code i zarejestrujesz swój produkt, otrzymasz dodatkowo dwa lata gwarancji! W przypadku akumulatorów i akcesoriów Ledlesner w tym pokrowców, toreb / walizek, przełączników zdalnych, kolorowych nakładek itp., gwarancja wynosi 2 lata.

Latarki czołowe LED LENSER® posiadają swój rodowód w Niemczech, skąd czerpią niemiecką solidność. Cechują się dopracowaną konstrukcję z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Oprócz znakomitej jakości i trwałości oferują system płynnej zmiany skupienia przy zachowaniu wodoszczelności oraz soczewki skupiające światło z niezrównaną mocą. Ich atutem jest przede wszystkim niedościgniona ergonomia i wygoda - po założeniu czołówki LED LENSER® zapominasz, że ją masz na głowie!

Latarka czołowa LED LENSER® H5 to ekonomiczna propozycja czołówki. Jest lekka, ważąc zaledwie 120 gram nie przeszkadza w codziennych czynnościach wymagających użycia światła na bliskich odległościach. Dzięki pojedynczej diodzie mocy firmy Cree światło może być silnie skupione, a dzięki płynnej zmianie ogniskowej może też świecić szeroko. Regulacja skupienia wiązki doskonale sprawdzi się nie tylko na wycieczce, spacerze, joggingu, ale też podczas jazdy na rowerze lub czynnościach wokół domu. Siła światła 25 lumenów jest wystarczająca do większości zastosowań. Zasilana trzema bateriami AAA latarka czołowa H5 może świecić nawet do 20 godzin na jednym komplecie baterii. Pojemnik na baterie umieszczony jest z tyłu głowy i połączony jest z głowicą miękkim, silikonowym kablem, dzięki czemu całość jest dobrze wyważona. Umieszczono na nim silną, czerwoną diodę sygnalizującą położenie użytkownika, co docenią zwłaszcza rowerzyści i osoby uprawiające jogging przy ruchliwych szlakach komunikacyjnych.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: 7495 Waga: 120 g
Wodoszczelność: Tak Parametry zasilania: 3xAAA
Zasięg: 70 m Maksymalna jasność: 25 lumenów
Zapas energii z baterii: 5.4 Wh Ilość trybów jasności: 1
Czas świecenia: 20 h Dioda: High End Power LED
Okres gwarancji: 24 mies.
Pokaż więcej

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane