Nr katalogowy: 8303-R
329,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Katowice Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Produkty marki Ledlenser zakupione po 01.01.2016r. posiadają 5-latnią gwarancję, a w przypadku gdy wewnątrz opakowania znajdziesz kartę rejestracyjną z QR code i zarejestrujesz swój produkt, otrzymasz dodatkowo dwa lata gwarancji! W przypadku akumulatorów i akcesoriów Ledlesner w tym pokrowców, toreb / walizek, przełączników zdalnych, kolorowych nakładek itp., gwarancja wynosi 2 lata.

LED LENSER® M3R to obecnie najmniejsza latarka w ofercie Led Lenser z możliwością ładowania, zapewniająca największą moc świecenia połączoną z nowoczesną stylistyką serii M. Ta malutka i lekka latarka waży wraz z bateriami jedynie 45 gram, a mimo to osiąga moc świecenia 220 lumenów. W zależności od trybu pracy czas świecenia wynosi od jednej do sześciu godzin. Jak wszystkie modele High Performance Line, jest ona wyposażona w opatentowany Advanced Focus System i dysponuje trzema trybami świecenia (Power, Low Power i Strobe). System Low Battery Message ostrzega przed wyczerpaniem się akumulatora. Zewnętrzna ładowarka (z portem USB i wskaźnikiem stanu naładowania) jest zawarta w zestawie.

Led Lenser seria M


Różne sytuacje wymagają różnych rodzajów oświetlenia. Dlatego nasi projektanci oświetlenia stworzyli Smart Light Technology. Jej podstawą są zoptymalizowane komputerowo mikrosterowniki. Wynikiem jest doskonałe współdziałanie różnych funkcji oświetleniowych i możliwość ich kontrolowania za pomocą jednego przycisku. Ponadto ten inteligentny mikrosterownik, jako główny element Smart Light Technology, optymalizuje zużycie energii. W ten sposób ustanawiamy nowe standardy w zakresie najnowocześniejszego sterowania i najbardziej zwartej konstrukcji.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: 8303-R Długość: 100 mm
Waga: 45 g Parametry zasilania: 1 x Li-lon 3,7 V
Zasięg: 130 m Maksymalna jasność: 220 lumenów
Zapas energii z baterii: 1.3 Wh Czas świecenia: 6 h
Dioda: High End Power LED Obudowa: Aluminium utwardzane
Okres gwarancji: 60 mies.
Pokaż więcej

Wyposażenie

Akumulator Li-lon 3,7 V
Futerał na pasek
Instrukcja obsługi
Klips
Ładowarka z portem USB
Opakowanie upominkowe
Pasek na rękę

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane