Nr katalogowy: 8305N
239,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Katowice Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Latarki LED LENSER® posiadają swój rodowód w Niemczech, skąd czerpią niemiecką solidność. Cechują się dopracowaną konstrukcję z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Oprócz znakomitej jakości i trwałości oferują unikalne w skali rynku latarek rozwiązania, takie jak system płynnej zmiany skupienia przy zachowaniu wodoszczelności oraz soczewki skupiające światło z niezrównaną mocą. LED LENSER® serii M to nie tylko latarki, to zaawansowane technicznie instrumenty. Latarki M7 łączą komfort obsługi z dynamiką adaptacji do warunków pracy. Wyposażone zostały w mikrokontroler sterujący jasnością światła. Te mikrokontrolery są podstawą technologii SLT (Smart Light Technology). SLT to elektroniczny system kontroli światła, który pozwala na korzystanie z trzech precyzyjnie kontrolowanych trybów jasności.

 

Głównym założeniem konstruktorów latarki M5 było połączenie zalet latarki typu "szperacz", z latarką codziennego użytku. Konstrukcja serii M jest trzyczęściowa: 1. Nakrętka tylna z umieszonym w niej nowym elektronicznie sterowanym przełącznikiem, pozwala na dopasowanie siły promienia świetlnego do aktualnych potrzeb. Zmiana trybu odbywa się poprzez 1, 2 lub 3 -krotne kliknięcie umieszczonego z tyłu włącznika. Do dyspozycji są trzy tryby:  wysoki (high), średni (mid) oraz stroboskop. 2. Korpus, nakrętka i głowica, wykonane są, podobnie jak w poprzednich modelach Led Lenser (np. P5 czy P7) ze stopu aluminium, oraz pokryte wysokiej jakości anodyzacją. Poszczególne elementy uszczelniają gumowe uszczelki typu O-ring, dzięki czemu całość jest wodoodporna i bardzo wytrzymała. Dodatkowym elementem są styki i sprężynki podtrzymujące baterię, które pokryto złotem dla polepszenia przewodnictwa elektrycznego. 3.

 

Głowica w serii M kryje w sobie wizytówkę Led Lensera - system Speed Focus, dzięki któremu możliwa jest zmiana skupienia promienia świetlnego. Ruchoma głowica w połączeniu z soczewką i mocną diodą Cree®, pozwala na uzyskanie szerokiego promienia wtórnego o szerokości ok 2m, który sprawia, że nocne spacery stają się przyjemnością. Wysunięcie głowicy zmienia geometrię optyki, pozwalając na uzyskanie (kosztem promienia wtórnego) bardzo skupionego promienia, który doskonale nadaje się do oświetlania odległych celów. Podsumowując: Latarka M5 to uniwersalne, stabilne, odporne na warunki atmosferyczne i bardzo kompaktowe źródło światła dla każdego!

 

Dane techniczne: | Zasięg: do 110 m | Maks. jasność: 108 lumenów | Zapas energii z baterii: 4,2 Wh | Włącznik: z tyłu | Zaawansowany mikrokontroler SLT: * Ilość trybów jasności: 3 * Intuicyjna obsługa jednym przyciskiem: ilość kliknięć = tryb jasności | Zasilanie: 1 x AA | Obudowa: aluminium lotnicze 6061 T6 | Długość: 104 mm | Waga z bateriami: 74 g | Czas świecenia: do 4,5 godz | Dioda: High End Power LED | Wodoodporna: tak

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: 8305N Długość: 104 mm
Waga: 74 g Wodoszczelność: Tak
Parametry zasilania: 1xAA Zasięg: 120 m
Maksymalna jasność: 140 lumenów Zapas energii z baterii: 4.2 Wh
Ilość trybów jasności: 3 Czas świecenia: 5 h
Dioda: High End Power LED Obudowa: aluminium lotnicze 6061 T6
Okres gwarancji: 60 mies.
Pokaż więcej

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane