Nr katalogowy: 8307
419,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Katowice Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Produkty marki Ledlenser zakupione po 01.01.2016r. posiadają 5-latnią gwarancję, a w przypadku gdy wewnątrz opakowania znajdziesz kartę rejestracyjną z QR code i zarejestrujesz swój produkt, otrzymasz dodatkowo dwa lata gwarancji! W przypadku akumulatorów i akcesoriów Ledlesner w tym pokrowców, toreb / walizek, przełączników zdalnych, kolorowych nakładek itp., gwarancja wynosi 2 lata.

Latarki LED LENSER® posiadają swój rodowód w Niemczech, skąd czerpią niemiecką solidność. Cechują się dopracowaną konstrukcję z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Oprócz znakomitej jakości i trwałości oferują unikalne w skali rynku latarek rozwiązania, takie jak system płynnej zmiany skupienia przy zachowaniu wodoszczelności oraz soczewki skupiające światło z niezrównaną mocą.

LED LENSER® serii M to nie tylko latarki, to zaawansowane technicznie instrumenty. Latarki M7 łączą komfort obsługi z dynamiką adaptacji do warunków pracy. Wyposażone zostały w mikrokontroler sterujący jasnością światła. Te mikrokontrolery są podstawą technologii SLT (Smart Light Technology). SLT to elektroniczny system kontroli światła, który pozwala na korzystanie jednego z trzech programów światła (profesjonalny, łatwy i defensywny) oraz różnych funkcji światła (Morse’a, 130%, maksymalnego, niskiego, bardzo niskiego, mrugającego, sygnału SOS i stroboskopowego defensywnego). Wybór funkcji jest intuicyjny i przeprowadzany za pomocą tylko jednego przycisku.

SLT nie tylko kontroluje programy światła, ale także optymalizuje na dwa sposoby krzywą rozładowania baterii - dobrze znany z High-Endowych latarek tryb constant-current (stałoprądowy) oraz tryb ekonomiczny o krzywej pochyłej i wydłużonym czasie działania. Po raz pierwszy w latarkach LED LENSER użyto Fast-Locka: szybkiej blokady systemu zmiennego skupienia.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: 8307 Długość: 132 mm
Waga: 193 g Wodoszczelność: Tak
Parametry zasilania: 4xAAA Zasięg: 280 m
Maksymalna jasność: 400 lumenów Zapas energii z baterii: 7.2 Wh
Ilość trybów jasności: 8 Tryby jasności:
  • Turbo 130%
  • SOS
  • stroboskop
  • tryb beacon
  • Profesjonalny
  • Łatwy
  • Obronny
  • stałoprądowy
  • ekonomiczny
Czas świecenia: 35 h Dioda: High End Power LED
Obudowa: aluminium lotnicze 6061 T6 Okres gwarancji: 60 mies.
Pokaż więcej

Wyposażenie

baterie, zawieszka, klips

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane