Nr katalogowy: SK-1A
65,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

9
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Czyste filtry i obiektywy to podstawa, ale co jeśli po zrobieniu zdjęć nadal na naszych fotografiach są plamy? To efekt brudnej matrycy. Rozwiązaniem jest oddanie aparatu na czyszczenie do autoryzowanego serwisu (co wiąże się z kosztami oraz rozstaniem z aparatem) lub dedykowane pióro czyszczące do matryc CCD i CMOS LensPen® SensorKlear II.

Teraz samodzielnie w domowym zaciszu możesz wyczyścić matrycę swojego aparatu z drobinek kurzu i pyłu w dosłownie kilka chwil. i znów możesz fotografować krystalicznie czyste ujęcia.

Produkty LensPen® to nie tylko dodatek, ale konieczność dla wszystkich fotografów. Od pustyni po arktyczne mrozy – wszędzie tam Lenspen® idealnie sprawdza się do najdokładniejszego czyszczenia optyki.

LensPen® SensorKlear II łączy w sobie unikalną końcówkę czyszczącą LensPen® bazującą na związkach cząsteczek węgla oraz głowicę przegubową.Dzięki niej łatwo dostaniesz się do wnętrza aparatu i usuniesz niepożądane zabrudzenia. Dla lepszych efektów i łatwiejszej obsługi możesz połączyć piórko z LensPen® SensorKlear Laupe – przystawce doświetlającej wnętrze aparatu diodami LED oraz powiększającej czyszczony obszar.

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
SK-1A

Multimedia

Pióro czyszczące do matryc Lenspen Sensorklear II (SK-1A)

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty