Promocja30303030 (60)
1-48 z 60 Produktów
Dostosuj
×
Wyczyść Zastosuj
 • Strona 1 z 2
 • 1-48 z 60 Produktów

Opozycja Marsa – 13 października 2020

Wielkimi krokami zbliża się Opozycja Marsa 2020. Już niedługo, bo 13 października, będą najkorzystniejsze warunki do obserwacji powierzchni naszego czerwonego sąsiada. W tym roku obserwatorzy z Polski mogą liczyć na wyjątkowo dobrą jakość uzyskiwanych obrazów z uwagi na bardzo korzystne nachylenie planety o 45 stopni w stosunku do horyzontu Ziemi. Następna taka szansa może się zdarzyć dopiero w 2035 roku.

Z tej okazji przygotowaliśmy kilka produktów w promocyjnych cenach oraz garść wskazówek, dotyczących obserwacji Marsa. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony jak najczęściej, ponieważ co kilka dni pojawiać się będą nowe porady dotyczące wyboru sprzętu oraz atrakcyjne oferty.


Promocja trwa do 13 października 2020 roku,  przeznaczona jest dla klientów detalicznych i nie łączy się z innymi rabatami.

Poradniki i recenzje
 • Seria Voyager II - Lornetki dla każdego

  Seria Voyager II - Lornetki dla każdego

  Lornetki z serii Delta Optical Voyager II to idealna propozycja dla osób szukających urządzeń o dobrych własnościach optycznych za niewielkie pieniądze. Mimo niskiej ceny, zostały dopracowane pod względem mechanicznym i optycznym. Płynnie działa w nich ustawianie ostrości oraz regulacja rozstawu źrenic okularów. Komfortowo wyprofilowane muszle oczne i uchwyt pozwalają na długotrwałe i wygodne obserwacje. Dzięki konstrukcji optycznej typu Porro oraz soczewkom i pryzmatom wykonanym ze szkła BK7, lornetki Voyager II dają jasny i ostry obraz o naturalnej kolorystyce. Układ optyczny zamknięty jest w lekkiej obudowie pokrytej gumą, która zapobiega ślizganiu się urządzenia w dłoni.
 • Aplikacja STREAM VISION - instrukcja wprowadzenia aktualizacji

  Aplikacja STREAM VISION - instrukcja wprowadzenia aktualizacji

  Wideo-poradnik przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania dla urządzeń Pulsar i Yukon za pomocą aplikacji STREAM VISION.
 • Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Wielkimi krokami zbliża się 10 czerwca, a więc dzień, kiedy nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, widoczne w Polski. Również w ostatnich miesiącach wzrasta aktywność słoneczna, co może zachęcać do obserwacji.