Promocja30303030 (66)
1-9 z 66 Produktów
Dostosuj
×
Wyczyść Zastosuj
 • Strona 1 z 8
 • 1-9 z 66 Produktów

Opozycja Marsa – 13 października 2020

Wielkimi krokami zbliża się Opozycja Marsa 2020. Już niedługo, bo 13 października, będą najkorzystniejsze warunki do obserwacji powierzchni naszego czerwonego sąsiada. W tym roku obserwatorzy z Polski mogą liczyć na wyjątkowo dobrą jakość uzyskiwanych obrazów z uwagi na bardzo korzystne nachylenie planety o 45 stopni w stosunku do horyzontu Ziemi. Następna taka szansa może się zdarzyć dopiero w 2035 roku.

Z tej okazji przygotowaliśmy kilka produktów w promocyjnych cenach oraz garść wskazówek, dotyczących obserwacji Marsa. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony jak najczęściej, ponieważ co kilka dni pojawiać się będą nowe porady dotyczące wyboru sprzętu oraz atrakcyjne oferty.


Promocja trwa do 13 października 2020 roku,  przeznaczona jest dla klientów detalicznych i nie łączy się z innymi rabatami.

Poradniki i recenzje
 • Sky-Watcher Star Adventurer GTi

  Sky-Watcher Star Adventurer GTi

  Odkąd pierwszy raz użyłem Star Adventurera kilka lat temu zamarzył mi się taki właśnie montaż, tylko z opcją GoTo. Można sobie zadać pytanie - po co GoTo w montażu wyjazdowym albo wakacyjnym, gdzie mamy przecież mnóstwo czasu na kadrowanie i zajmowanie się naszym hobby.
 • Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  15 kilogramów stali – a to tylko mowa o statywie z nogami o średnicy prawie 3 cali. Na to 15 kilogramów metalu i elektroniki w postaci głowicy. Do tego 2.5 kg pręt przeciwwagi i dwa ciężarki po 10 kilogramów każdy. I na to wszystko jeszcze można zapakować 35 kilogramów teleskopów. W sumie ponad 85 kilogramów astronomicznego szczęścia.
 • Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Obserwacje prowadzone za pomocą teleskopów rozwijają w dzieciach wyobraźnię, chęć poznawania świata oraz wiedzę z różnych dziedzin życia jak: astronomia, fizyka czy matematyka. Dzięki czemu nasze dzieci mają możliwość zdobycia ciekawej pasji, która będzie im towarzyszyć przez wiele lat.