Nr katalogowy: TWD18ABWH4
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Katowice Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Statyw Benro Wild TWD18ABWH4, to nowa seria statywów fotograficznych, zaprojektowanych z myślą o fotografach przyrody. Statyw został zaopatrzony w platformę nośną, do której można przymocować lunetę do obserwowania dzikiej przyrody. Ponadto, całość została pomalowana w kolorze zielonej paproci, co zapewnia dyskrecję.

Statyw wyposażono w stabilne, 4-sekcyjne nogi. Taka budowa umożliwia złożenie urządzenia do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu statyw nie sprawia trudności podczas wielogodzinnych przechadzek po lesie. Ponadto, nogi zostały zaopatrzone w blokady skrętne, które w szybki sposób odblokowują bądź zablokowują całą konstrukcję. Co więcej, statyw posiada kolumnę centralną zakończoną hakiem, który może być wykorzystany do podwieszenia dodatkowego obciążenia i tym samym pozwala zwiększyć stabilność statywu. Jedna z nóg posiada gąbkę, która ułatwia przenoszenie statywu w niskich temperaturach.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: TWD18ABWH4 Waga: 2000 g
Wysokość statywu: 40 - 154 cm

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane
Ocena ogólna
5,0
Pozytywnie oceniło ten produkt
1 osoba
  • Bardzo przyzwoicie wykonany statyw średniej klasy. Głowica o nośności 4 kg w zupełności wystarcza pod lekką lunetę (w moim przypadku 82 mm). Nic nie jest luźne ani nie klekoce, właściwy opór na wszystkich trzech osiach, blokady ustawienia skuteczne, nogi rozsuwają się szybko i bez zacięć. Do amatorskiego ptaszenia i fotografii polecam jak najbardziej.
    SlM,
    20.06.2020