Nr katalogowy: MVK500190XV
1 359,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

MVK500190XV to mobilny zestaw wideo składający się z głowicy wideo MVH500AH z płynnym ruchem i statywu wideo 190XV, zapewniającego maksymalną wszechstronność i wygodę przenoszenia.
Bardzo dobrze nada się do pracy z bezlusterkowcami, lustrzankami czy mniejszymi kamerami. Jest skutecznym wsparciem do rejestrowania materiału wideo zarówno stacjonarnie w studio jak i mobilnie w plenerze.

Głowica 500 występuje tutaj w wersji z płaską podstawą, co zapewnia większą wszechstronność w połączeniu z innymi akcesoriami wideo (np. slidery). Głowica w obu osiach zapewnia profesjonalną płynność ruchu. Płytka - szybkozłączka - posiada boczny system blokowania, umożliwiający szybkie zamocowanie kamery do głowicy od góry, zamiast konieczności dopasowywania i wsuwania. Również szybsze i łatwiejsze jest wypięcie kamery z głowicy, a jednocześnie w pełni bezpieczne.
Głowica ma przeciwwagę ustawioną na 2,4 kg, natomiast może obsługiwać nawet 5 kg sprzętu. Posiada złącze 3/8'' do zamocowania zewnętrznego monitora lub innych akcesoriów.

Statyw 190XV to wersja profesjonalnego 190, przystosowana do pracy z głowicami wideo. 190XV posiada kolumnę ze specjalną półkulą umożliwiającą szybkie i łatwe poziomowanie. Dzięki jej zastosowaniu nie ma konieczności poziomowania nogami, co znacząco skraca czas ustawiania poziomu głowicy. Do blokady sekcji zastosowano dźwignie Quick Power Lock (QPL), które działają szybko i skutecznie. Jarzmo statywu posiada złącze Easy Link wyposażone w zabezpieczenie przed niechcianym obracaniem i odkręcaniem akcesoriów.

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
MVK500190XV
Temperatura pracy:
-20 / 60 °C
Mocowanie:
1/4" gwint męski, 3/8" gwint męski
Minimalna wysokość:
50,3 cm mm
Maksymalna wysokość:
173,3 cm
Głowica:
Wideo/Głowica Fluid
Udźwig:
5 kg
Waga w kg:
3,2 kg
Długość po złożeniu:
72,2 cm
Okres gwarancji:
24 mies.
Pokaż więcej

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty