Nr katalogowy: SPRO 400DX
599,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Niedostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Towar dostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Slik to czołowy, japoński producent, od ponad 50 lat projektujący i sprzedający najwyższej jakości statywy pod aparaty i kamery.

 

Model 400DX z serii PRO, wykonany jest ze stopu AMT ( aluminium, magnezu i tytanu ), co gwarantuje najlepszą relację wytrzymałości do wagi.


Kąt ustawienia sekcji nóg może zostać zablokowany w trzech różnych pozycjach, co zapewnia możliwość odpowiedniego ustawienia wysokości statywu, w zależności od potrzeb użytkownika. Można go dostosować do fotografii wymagającej zarówno dużego jak i małego kąta fotografowania, a każda z blokad może zostać zablokowana niezależnie. Nogi zakończone są gumowymi stopkami, dzięki czemu statyw jest bardziej stabilny.
Pierwsza sekcja nóg pokryta jest  przyjemną w dotyku i wygodną pianką .

Statyw wyposażony jest w bezdźwigniową kolumnę centralną - wystarczy poluzować blokujący kołnierz i podciągnąć kolumnę. Wysokość i kierunek ustawienia mogą być dobrane jednym ruchem. Kolumnę centralną można zamontować odwrotnie, co pozwala na wykonywanie zdjęć z niskiej perspektywy.
Koluma ta jest też dzielona co pozwala skrócić dystans od podłoża na którym stoi statyw. Jest to doskonała opcja do fotografowania o małym kącie, czy fotografii makro.

3-kierunkowa głowica SH-705E z płytką szybkiego mocowania umożliwia pełną kontrolę nad aparatem i szybką korektę ustawień.   

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
SPRO 400DX
Waga:
2520 g
Statyw:
⌀27 mm, stop AMT (aluminium, magnez, tytan)
Maksymalna wysokość:
155 cm
Głowica:
3 kierunkowa SH-705E
Udźwig:
5 kg
Waga głowicy:
520 g
Okres gwarancji:
24 mies.
Długość po złożeniu:
650 mm
Pokaż więcej

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty