Nr katalogowy:
539,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Duża ilość

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Velbon Sherpa 50 to poręczny statyw, który dzięki niskiej wadze i niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się podczas długich pieszych wędrówek, w trakcie których może zajść potrzeba użycia statywu. Udźwig wynoszący 2,5 kg umożliwia korzystanie z wielu, nawet zaawansowanych zestawów fotograficznych składających się z lustrzanki i szerokokątnego obiektywu.

Zastosowanie 4-sekcyjnych nóg z regulacją kąta ustawienia pozwoliło na uzyskanie bardzo szerokiego zakresu wysokości od: 19,3 cm do 163 cm. Dzięki czemu Sherpa 50 sprawdzi się w fotografii krajobrazowej, makro i studyjnej.

Nogi statywu wykonano, podobnie jak głowicę z aluminium, gwarantując trwałość oraz bardzo niską wagę - 1kg przy długości zaledwie 51 cm. Jest to cecha która sprawi, że nawet podczas długich górskich wycieczek statyw Velbon Sherpa nie będzie sprawiał problemu bez względu czy będziesz nosić go w pokrowcu, plecaku czy w ręku.

Znajdująca się w zestawie głowica statywowa QHD-33M z szybkozłączką może zostać odłączona od statywu, dzięki czemu można jej używać z innym statywem lub wymienić w razie konieczności użycia głowicy innego typu co dodatkowo zwiększa możliwości statywu. Aby dostarczyć użytkownikom produkt trwały i lekki została ona wykonana z aluminium. Ponadto QHD-33M została wyposażona w poziomicę ułatwiającą wykonywanie zdjęć w terenie, gdzie z uwagi na nierówności często manipuluje się dość mocno długością poszczególnych nóg.

Płytka QB-42 do głowicy QHD-33M służy do szybkiego i prostego mocowania aparatu lub kamery w głowicy statywowej. Urządzenie foto-wideo jest montowane tradycyjnie - przy pomocy śruby z gwintem 1/4" natomiast szybkozłączka w głowicy blokowana jest przez specjalny zatrzask.

 

Dane techniczne

       Długość po złożeniu [cm]: 51

      Maksymalne obciążenie [kg]: 2,5

       Materiał wykonania: aluminium

       Liczba sekcji: 4

       Średnica pierwszej sekcji nogi [mm]: 20

       Typ blokady nóg: zatrzaski

       Stopka: gumowa

       Głowica w zestawie: tak, QHD-33M

       Szybka złączka: tak

       Poziomica: tak

Pokaż więcej
Wysokość statywu:
19-163 cm
Waga w kg:
1 kg
Okres gwarancji:
24 mies.

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty