Nr katalogowy: NLP-2
69,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

20
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Doskonałe narzędzie w dziedzinie czyszczenia urządzeń i akcesoriów optycznych, teraz z dodatkową, zapasową końcówką czyszczącą. Zestaw czyszczący LensPen® NLP-2 idealnie nadaje się do czyszczenia obiektywów, lornetek, teleskopów, lunet, okularów i innych. Unikatowa budowa przypominające długopis to prostota użytkowania i wygoda przenoszenia. Podwójna funkcjonalność opiera się na chowanej na jednym końcu szczotce do usuwania kurzu oraz specjalnemu elementowi czyszczącemu na drugim końcu, wykonanemu w technologii LensPen® bazującej na związkach cząsteczek węgla. Czyszczenie na sucho to wygoda, łatwość użycia i bezpieczeństwo oraz pewność, że LensPen® nigdy nie wyschnie!

Produkty LensPen® to nie tylko dodatek, ale konieczność dla wszystkich fotografów oraz entuzjastów outdooru korzystających z drogiej optyki wysokiej jakości.

Od pustyni po arktyczne mrozy – wszędzie tam Lenspen® idealnie sprawdza się do najdokładniejszego czyszczenia optyki. Wykorzystuje do tego dwuetapowy proces: najpierw używamy naturalnego pędzla do usunięcia „luźnego” brudu i kurzu. Drugim krokiem jest użycie końcówki ukrytej pod zakręcanym korkiem z drugiej strony. Wykorzystuje ona opatentowany komponent oparty na związkach węgla, który doskonale absorbuje wszystkie zabrudzenia, w tym tłuszcz i odciski palców.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
NLP-2

Multimedia

NLP-2

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty