Nr katalogowy: -
249,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Do czego służy zestaw Peak Design Capture BINO?

Zestaw Peak Design Capture BINO umożliwia podczepienie każdej lornetki z gwintem statywowym ¼" (¼-cala) lub gwintem do adaptera statywowego typu ¼" do statywu lub innowacyjnego uchwytu Peak Design Capture. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest nie tylko mocowanie lornetki na statywie, ale również noszenie jej przy pasku od spodni, plecaku czy torbie. Zapewnia jednocześnie szybki dostęp do lornetki, gdy tylko jest potrzebna. Mocowanie statywowe typu ARCA pozwala na podłączenie do każdej głowicy statywowej w standardzie ARCA. Użytkownicy, którzy mają inny statyw mogą przykręcić adapter za pomocą standardowego gwintu ¼" i prowadzić wygodne, wielogodzinne obserwacje z lornetką na statywie.

Jakie zalety ma adapter BINO?

Komfort noszenia

Podłącz adapter BINO do uchwytu Peak Design Capture lub CapturePRO. To doskonały sposób na wielogodzinne wędrówki z lornetką, którą możesz użyć w dowolnej chwili. Wystarczy jedno kliknięcie by odczepić lornetkę z uchwytu a gdy tylko chcesz przypinasz ją z powrotem. Zyskujesz przy tym obie ręce wolne a lornetka nie obija się o ciało. Jeśli nie posiadasz uchwytu Capture lub CapturePRO, możesz kupić gotowy zestaw.

Wygodna obserwacja bez zmęczenia rąk

Jeśli zamierzasz dokonywać obserwacji przez dłuższy czas, wystarczy, że zamontujesz lornetkę na statywie. Adapter BINO pasuje do wszystkich statywów i głowic z mocowaniem typu ARCA. Jeśli Twój statyw nie posiada mocowania ARCA, możesz przykręcić adapter do śruby z gwintem ¼" dostępnej w każdym statywie.

Najwyższa jakość wykonania

Adapter BINO został wykonany z odlewu aluminium. Zapewnia tym samym lekkość (masa własna 44 g) i trwałość na długie lata. Jest odporny na warunki atmosferyczne. Zakończony jest śrubą z gwintem ¼" oraz miękką uszczelką, tak by nie uszkodzić lornetki.

Dożywotnia gwarancja

Adapter BINO, jak wszystkie produkty Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.

Zawartość zestawu:

  • adapter do lornetki z gwintem statywowym ¼" i gumową podkładką,
  • klucz imbusowy 4 mm,
  • woreczek z logo Peak Design,
Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
-
Masa własna:
44 g
Okres gwarancji:
24 mies.

Wyposażenie

klucz imbusowy 4 mm
naklejka z logo Peak Design
woreczek z logo Peak Design

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane