Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. Dopuszcza się wysyłkę za granicę w przypadku indywidualnych ustaleń. W przypadku wysyłki poza obszar Rzeczpospolitej Polskiej konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy. Poniższe koszty dostawy dotyczą WYŁĄCZNIE przesyłek krajowych.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

Firmy kurierskiej GLS, DHL i DPD:

 • wartość zamówienia poniżej 200 zł brutto, koszt przesyłki 20 zł, czas dostawy 1-2 dni roboczych
 • wartość zamówienia powyżej 200 zł brutto, PRZESYŁKA GRATIS!, czas dostawy 1-2 dni roboczych

Firma Kurierskie dostarczają towar następnego dnia roboczego, licząc od daty nadania przesyłki w godzinach 9:00-17:00. W przypadku mniejszych miejscowości czas oczekiwania na przesyłkę może wydłużyć się do dwóch dni.

 

Paczkomatów InPost:

 • wartość zamówienia poniżej 200 zł brutto, koszt przesyłki 16,9 zł, czas dostawy 1-2 dni roboczych
 • wartość zamówienia powyżej 200 zł brutto, PRZESYŁKA GRATIS!, czas dostawy 1-2 dni roboczych

Orlen Paczka:

 • wartość zamówienia poniżej 200 zł brutto, koszt przesyłki 9,99 zł, czas dostawy 1 dzień roboczy
 • wartość zamówienia powyżej 200 zł brutto, PRZESYŁKA GRATIS!, czas dostawy 1 dzień roboczy

DPD Pickup:

 • wartość zamówienia poniżej 200 zł brutto, koszt przesyłki 8,99 zł, czas dostawy 1-2 dni roboczych
 • wartość zamówienia powyżej 200 zł brutto, PRZESYŁKA GRATIS!, czas dostawy 1-2 dni roboczych

DHL Parcelshop:

 • wartość zamówienia poniżej 200 zł brutto, koszt przesyłki 20 zł, czas dostawy 1-2 dni roboczych
 • wartość zamówienia powyżej 200 zł brutto, PRZESYŁKA GRATIS!, czas dostawy 1-2 dni roboczych

Możliwy jest także odbiór towaru w jednym z naszych salonów:

 • Warszawa, Al. Jana Pawła II 19
 • Gdańsk, ul. Grunwaldzka 40/9
 • Centrala - Nowe Osiny 05-300, ul. Piękna 1


NIE WYSYŁAMY TOWARÓW ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ.Odstąpienie od umowyZgłoś zwrot produktu
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia – na przykład pismo wysłane pocztą (adres: Delta Optical spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Nowe Osiny, ul. Piękna 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki), faksem (25 759-29-95) lub pocztą elektroniczną (info@deltaoptical.pl).

Mogą Państwo wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy znajdujący się na odwrocie lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać towar pod adres: Delta Optical spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Nowe Osiny, ul. Piękna 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:

 • o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą;
 • w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Informacje dodatkowe

 • Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu oraz podać numer konta, na które mają być przelane pieniądze.
 • Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
 • Produkt należy zwrócić w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
 • W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.


Zakupiony u nas towar można także zareklamować, jeśli posiada wady fabryczne lub został uszkodzony mechanicznie w czasie przesyłki. Szczegółowe warunki gwarancji są uregulowane w karcie gwarancyjnej. Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu z opisem przyczyny reklamacji.

Formularz odstąpienia od umowy (PDF)

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

25 786 05 20 25 747 80 04
deltasklep@deltaoptical.pl