Nr katalogowy: 44313
1 569,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Ostatnie sztuki

Dostawa

Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Nowość! Mikroskop cyfrowy do obserwacji obiektów nieprzezroczystych w świetle odbitym, przesyłający obraz ruchomy na żywo za pomocą WiFi na urządzenia przenośne - smartfony lub tablety z oprogramowaniem Android lub Apple (darmowe). Obraz obserwowanego obiektu można wyświetlić na trzech urządzeniach przenośnych jednocześnie, co pozwala dzielić się wrażeniami z innymi. Urządzeniem można sterować z poziomu ekranu dotykowego urządzenia przenośnego lub za pomocą przycisków na samym mikroskopie. Zdjęcia lub filmy można zapisać w pamięci urządzenia przenośnego, dzięki czemu można je później łatwo przesłać e-mailem, MMSem lub podzielić się nimi w portalach społecznościowych.

Urządzenie posiada wbudowany moduł Wi-Fi, pozwalający nawiązać łączność ze smartfonem lub tabletem. Do obsługi urządzenia używana jest bezpłatna aplikacja do pobrania ze sklepu z aplikacjami dla urządzeń Android (Google Play) lub Apple (Apple App Store). Mikroskop może zostać sprzężony z maksymalnie trzema urządzeniami jednocześnie, na których można prowadzić podgląd powiększanego obrazu. Zasięg mikroskopu to około 9-10 metrów. Zasilanie poprzez 3 baterie typu AA ("paluszki") - dwie godziny ciągłej pracy. Wbudowany oświetlacz w postaci pierścienia 6 diod LED. 
Mikroskop przenośny Celestron Micro Fi świetnie nada się do przeprowadzania szybkiej inspekcji przedmiotów, kontroli jakości, obserwacji dokumentów, badań kryminalistycznych. Doskonale sprawdzi się także podczas zajęć edukacyjnych, w salach lekcyjnych. Na obudowie urządzenia znajduje się adapter z gwintem 1/4" do montażu na statywach.

Dzięki możliwości ostrzenia do nieskończoności, urządzenie może być również wykorzystane do monitoringu.

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
44313
Minimalne powiększenie: 1 x
Rozdzielczość sensora:
3 MP
Oświetlacz:
Pierścień 6 białych LED regulowany
Kompatybilne oprogramowanie:
iOS, Android
Technika obserwacji: jasne pole
Źródło oświetlenia: LED Oświetlenie:
Pokrętła regulacji ostrości:
makro
Okres gwarancji:
24 mies.
Pokaż więcej

Multimedia

Celestron Micro Fi Wifi Microscope Product Overview

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty