Nr katalogowy:
1 590,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Ostatnie sztuki

Dostawa

Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Blaser Carbon Shooting Stick 2.0 wyznacza nowe standardy. Dzięki przemyślanym, praktycznym optymalizacjom łowieckim drążek celowniczy jest nie tylko idealnym rozwiązaniem do bezpiecznego strzelania w trudnych warunkach, ale także jeszcze wygodniejszym w użytkowaniu.

Opatentowany chwyt pistoletowy, który pozwala na bezpieczne utrzymywanie karabinu na celu w zakresie bocznym 20 metrów (w odniesieniu do odległości strzelania 100 metrów) pozostaje niezmieniony. Natomiast pozostały widelec, który znajduje się na chwycie pistoletowym iw którym spoczywa broń - o ile przedramię broni nie jest bezpośrednio połączone z kolbą celu za pomocą kołka - jest niezawodnie mocowany nowym zamkiem bezpieczeństwa.

Zmienione blokady obrotowe z elastomeru do regulacji wysokości umożliwiają trwale mocniejsze dokręcenie, a tym samym jeszcze bardziej stabilną postawę w każdej sytuacji na polowaniu. Ponadto dyskretnie nadrukowana skala na nogach pomaga szybko i niezawodnie ustawić celownik na tej samej wysokości za każdym razem. Odpinany sznurek o regulowanej długości zapewnia stałe rozłożenie kija docelowego. Cenna oszczędność czasu, gdy trzeba coś zrobić szybko!

Twarda gumowa szpilka zabezpiecza pozycję obu części stopy, szczególnie podczas ustawiania drążka strzeleckiego i redukuje hałas do minimum.

Pokaż więcej

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane