Nr katalogowy:
709,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Niedostępny
Warszawa Towar dostępny
Katowice Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu


Statyw aluminiowy Manfrotto Befree Advanced Lever z głowicą kulową 494 to podróżny zestaw dla zaawansowanych fotografów hobbystów, którzy zawsze chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas podróży. Bardzo ergonomiczny kształt sprawia, że ​​Manfrotto Befree Advanced jest bardzo intuicyjny i szybki w obsłudze, co pozwala nawet najbardziej wymagającym użytkownikom szybko i łatwo ustawić sprzęt, dzięki czemu mogą skupić się na fotografowaniu. Może być on łatwo ustawiony na trzy niezależne pozycje kątów rozstawu nóg, co gwarantuje pełną wszechstronność podczas wszystkich twórczych pomysłów, które mogą pojawić się na świeżym powietrzu.

Befree Advanced wyposażony został w nowe jarzmo, opracowane w celu zapewnienia optymalnej stabilności na każdym typie terenu, w tym również tych najbardziej nierównych, zawsze trzymając aparat stabilnie i w gotowości do robienia ostrych zdjęć. Model ten posiada innowacyjny mechanizm blokujący dźwignią QPL Travel - zupełnie nowy system opracowany przez firmę Manfrotto, zapewnia on pełną siłę blokowania dźwigni QPL.

Jarzmo statywu wyposażono w gniazdo akcesoriów Easy Link, podobnie jak w profesjonalnych seriach 190 i 055 firmy Manfrotto. Funkcja ta umożliwia dodawanie akcesoriów, które sprawiają, że obrazy są wyjątkowe i niezapomniane.


Statyw wyposażono w aluminiową głowicę kulową 494 firmy Manfrotto, która umożliwia szybki i precyzyjny ruch aparatu. MH494-BH posiada trzy niezależne elementy sterujące: główne pokrętło do blokowania kuli ze zintegrowanym pokrętłem regulacji oporu, które dostosowuje ją tak, aby ciężar urządzenia zawsze był idealnie wyważony oraz niezależne pokrętło blokady ruchu panoramicznego, co umożliwia łatwiejsze tworzenie zdjęć krajobrazowych.

Głowica 494 posiada unikalną, aluminiową płytkę, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami mocowań: Manfrotto RC2 i Arca-swiss. Dzięki niej, aparat można mocować niemal na wszystkich głowicach Manfrotto i innych, wyposażonych w mocowania typu Arca - szybko, bez wysiłku i bez konieczności montażu czy demontażu dodatkowych elementów.


Specyfikacja techniczna:
Waga: 1590 g
Kolekcja/Seria: Befree Advanced
Materiał: Aluminium
Udźwig: 8 kg
Wysokość minimalna: 40 cm
Wysokość maksymalna: 151 cm
Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną: 128 cm
Długość po złożeniu: 40 cm
Rodzaj głowicy: Głowica kulowa
Średnice nóg: 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Ilość sekcji: 4
Średnica podstawy: 40 mm
Kąty rozwarcia nóg: 22°, 54°, 89°
Mocowanie górne: 3/8″ gwint męski
Średnica kuli: 40 mm
Blokada kuli: Tak
Torba w zestawie: tak
Kolumna: rapid
Kolor: Czarny / srebrny
Easy Link: Tak
Regulacja oporu: Tak
Niezależna blokada panoramy: tak
Rodzaj nóg: Pojedyncze
Zaciski: Zatrzaski
Maksymalna temperatura pracy: 70 C
Minimalna temperatura pracy: -30 C
Regulacja oporu w panoramie: NONE
Obrót w panoramie: 360
Rodzaj płytki: 200PL PRO
Szybkozłączka: Tak
Regulacja oporu w pochyle: NONE
Średnica platformy: 40 mm

Pokaż więcej

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane