Nr katalogowy: MK190XPRO3-BHQ2
1 199,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Ostatnie sztuki

Dostawa

Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Seria statywów 190 posiada zwartą konstrukcję, a każdy z nich cechuje komfort transportowania. System blokowania nóg “QPL" pozwala na zwolnienie ruchem jednej ręki, wszystkich trzech blokad a zacisk jest mocny i pewny. Seria 190 posiada mechanizm ustawienia kolumny z pozycji pion-poziom, zwalniając blokadę tylko jednym palcem (z wyjątkiem modelu MT190X3). Dodatkowo możliwe jest jej obracanie o 360 stopni, niezależnie od tego czy jest umieszczona pionowo czy poziomo. Gdy nie jest używana, w całości chowa się w jarzmie statywu skracając jego długość. W połączeniu z całkowicie płaską płytą kolumny centralnej statyw posiada jeszcze bardziej zwartą budowę.  Podobnie jak w wyższych modelach, seria 190 wyposażona jest w gniazdo “Easy Link", umożliwiając podczepienie dodatkowych akcesoriów (lamp, giętkich ramion itp). Statywy serii 190 dostępne są w wersjach wykonanych z włókna węglowego lub aluminium. Seria ta łączy wysoką funkcjonalność z niewielkimi wymiarami.

 

Statyw Manfrotto 190X3 to 3 sekcyjny, aluminiowy statyw wyposażony w kolumnę centralną z możliwością odwrócenia o 180 stopni. Doskonały do współpracy zarówno z głowicami kulowymi jak i 3-kierunkowymi. Maksymalny udźwig wynoszący aż 7 kg idealnie sprawdzi się w użyciu z profesjonalnym sprzętem.

 

Cechy statywu Manfrotto 190X3

       Nogi statywu wykonane zostały z aluminium i składają się z 3 sekcji o średnicy 26, 22.5 oraz 19 mm.  Pozwoliło to zachować najwyższą stabilność nawet przy maksymalnej wysokości, która w przypadku statywu  190X3 wynosi 160 cm a przy opuszczonej kolumnie centralnej 130 cm.

       Cechą wyróżniającą ten model jest możliwość przełożenia kolumny centralnej o 180 stopni,  tak by głowica znajdowała się pod spodem. Dodatkowo adapter do niskich pozycji umożliwia przykręcenie głowicy bezpośrednio do adaptera, bez używania kolumny centralnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu aparat zamocowany do głowicy można znaleźć się na bardzo niskiej wysokości.

       4-stopniowa blokada kąta rozstawienia nóg pozwala na ustawienie statywu niemal w każdej pozycji także na nierównym podłożu. Nogi mogą być niezależnie blokowane pod kątem 25, 46, 66, 88 stopni. Tak, by idealnie dostosować się do otoczenia.

       Funkcja Quick Power Lock umożliwia szybkie rozłożenie i dostosowanie nóg statywu. Specjalna konstrukcja mechanizmu zwiększa komfort korzystania z funkcji QPL. Jednocześnie technologia ta gwarantuje bezpieczeństwo zamontowanego sprzętu. Nogi statywu są niezwykle stabilne oraz pewnie blokowane.

       Statyw posiada innowacyjny uchwyt Easy Link pozwalający na zamontowanie różnych akcesoriów dodatkowych, takich jak np. lampa błyskowa, lampa zewnętrzna lub urządzenie mobilne. Zastosowania uchwytu Easy Link są praktycznie nieograniczone.

       Maksymalna wysokość statywu wynosi 160 cm a po zastosowaniu głowicy wzrasta o dodatkowe kilkanaście centymetrów. Pozwala to na wygodne kadrowanie i operowanie aparatem. Obniżając wysokość zwiększa się stabilność statywu.

 

Statyw został wyprodukowany we Włoszech.

Dane techniczne

       Waga [kg]: 2,75

       Maksymalne obciążenie [kg]: 4

       Materiał wykonania (główny): aluminium

       Liczba sekcji: 3

       Średnica pierwszej sekcji nogi [mm]: 19

       Głowica w zestawie: 1/4"

       Szybka złączka: 200PL

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
MK190XPRO3-BHQ2
Waga:
2750 g
Minimalna wysokość:
590 mm
Maksymalna wysokość:
160
Udźwig:
4 kg
Długość po złożeniu:
69
Okres gwarancji:
24 mies.
Pokaż więcej

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty