Nr katalogowy: SW-7100
75,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Duża ilość

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich).

Koszt dostawy

13
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Towar dostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Szukacz typu Red Dot to propozycja dla osób, którzy w prosty sposób chcą zastąpić tradycyjną lunetkę celowniczą prostym przyrządem umożliwiającym szybkie i łatwe odnajdywanie obiektów na niebie. Znając podstawowe gwiazdozbiory i położenia obiektów na niebie lub korzystając z Atlasu Nieba, mamy możliwość wyjątkowo sprawnego i szybkiego ustawienia teleskopu na pożądany obiekt.

Na ekranie celownika Red Dot, wyświetlana jest czerwona kropka (wyświetlana poprzez diodę), którą należy wycelować w pożądany cel. W zestawie zostało dołączone mocowanie do szukacza. Szukacz nie posiada jakiegokolwiek powiększenia (x1) przez co ustawienie na cel jest naturalne i proste.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
SW-7100
Powiększenie: 1 x
Okres gwarancji:
24 mies.

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
?

Czy ten szukacz będzie pasował do SkyLuxa ??? (chodzi mi o stopkę)

Gun zapytał o ten produkt 12 lat temu, 2010-01-04

Nie mamy SkyLuxa w ofercie, więc nie możemy tego potwierdzić.

Ekspert Delta Optical odpowiedział 12 lat temu, 2010-01-04
?

Czy można dołączyć ten szukacz do teleskopu Newtona 76/700 Spinior Optics, bez usuwania zwykłego szukacza???

Obserwator zapytał o ten produkt 12 lat temu, 2010-06-06

Wymagana jest stopka do szukacza Star Pointer, więc nie można jednocześnie korzystać z obu. Chyba, że nawierci się dodatkowe otwory i przymocuje drugą stopkę na stałe.

Ekspert Delta Optical odpowiedział 12 lat temu, 2010-06-06

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane
Ocena ogólna
5,0
Pozytywnie oceniło ten produkt
5 osób
 • O ile celujemy w obiekty nisko nad horyzontem i najlepiej w widoczne gołym to sprawdza się naprawdę dobrze. Gorzej, jeśli chcemy trafić w obiekty w zenicie czy trudne do odnalezienia, wtedy ból szyi murowany.
  Delta klient,
 • Najszybszy i najtańszy celownik do teleskopu na rynku :)
  muchozol,
 • Pyrek77 musisz jeszcze duzo nauczyć się o systemach typu GO TO. W takim systemie i tak i tak musisz ustawić teleskop na biegun (na Polaris) a do tego jest potrzebna i lunetka b. i szukacz, potem musisz i tak skalibrować teleskop za pomocą szukacza, a potem wykozystując GO TO musisz (wg poleceń programu) zcentrować obiekt w szukaczu a po tym w okularze teleskopu (przy aligningu). Pamiętaj że montaże z systemem typu GO TO mozna też obsługiwać jak zwykle montaże poruszając montażem zamiast pokrętłem mikroruchów - przyciskiem mikroruchów na pilocie (przyciski ze strzałkami).
  Receptura,
 • po pierwsze po co Ci szukacz jak ma ktoś GoTo:P a po drugie to nie jest żadna optyka która skupiała by jakieś światło:) tylko zwykła szkiełka z czerwonym punktem z latareczki:):):)
  Piotr Sech / Pyrek77,
 • mam taki szukacz. Twierdze jest jest bardzo dobry. Ale jesli sie nie ma GOTo to go nie polecam. Jest bardzo łatwy do skalibrowania, ale zbiera duzo swiatła a zewatrz(w czasie patrzenia przez niego rzeba go przeslaniac reką. POLECAM pozdrawiam tomasz
  mar121,

Podobne produkty