Nr katalogowy: MKBFRLA4B-BHM
949,00 zł
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

Manfrotto Befree 2n1 to unikalna odsłona statywu z kolekcji Befree Advanced, który jest jeszcze bardziej uniwersalny od swoich poprzedników. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość przekształcenia go w monopod, dlatego polecany jest przede wszystkim podróżnikom i fotografom, którzy chcą być maksymalnie mobilni i nieograniczani.
Befree 2n1 lever to aluminiowy statyw z głowicą kulową i zaciskami z dźwignią QPL Travel. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jego obsługa jest intuicyjna i szybka, dzięki czemu sprosta najbardziej wymagającym fotografom.

Befree 2n1 może zostać z łatwością przekształcony w monopod. Wystarczy od statywu odłączyć nogę z ocieplaczem oraz kolumnę i połączyć je ze sobą specjalnym mocowaniem.
Statyw wyposażono w aluminiową głowicę kulową MH494-BH - niewielką, ale mocną głowicę, która umożliwia szybki i gładki ruch aparatu. Ta głowica posiada trzy niezależne elementy sterujące: główne pokrętło do zarządzania blokadą kuli, zintegrowane pokrętło regulacji oporu kuli, dzięki czemu można dopasować pracę głowicy do posiadanego sprzętu, oraz niezależne pokrętło blokady ruchu w panoramie, umożliwiające tworzenie zdumiewających zdjęcia krajobrazu.


Głowica 494 posiada unikalną, aluminiową płytkę 200PL-PRO, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami mocowań: Manfrotto RC2 i Arca-swiss. Dzięki niej, aparat można mocować niemal na wszystkich głowicach Manfrotto i innych, wyposażonych w mocowania typu Arca - szybko, bez wysiłku i bez konieczności montażu czy demontażu dodatkowych elementów.

Zaciski QPL Travel to zupełnie nowy system opracowany przez Manfrotto, zapewniający skuteczną blokadę. QPL Travel to zmniejszona dla dopasowania do statywów podróżnych wersja zacisków wykorzystana w profesjonalnej linii statywów serii 055 i 190. Ten mechanizm sprawia, że blokowanie i regulacja są łatwe i bezpieczne, zapewniając pełną stabilność we wszystkich konfiguracjach, gdy statyw jest rozstawiony.

Ergonomiczny selektor kątów rozstawu nóg zastosowany w całej kolekcji statywów Befree Advanced nadaje się do użytku zarówno przez prawo jak i leworęcznych fotografów, umożliwiając intuicyjną zmianę perspektywy i znalezienie odpowiedniej wysokości statywu bez zbędnego rozpraszania swojej uwagi od fotografowania.

Befree Advanced może być łatwo ustawiony na trzy niezależne pozycje kątów rozstawu nóg, co gwarantuje pełną wszechstronność podczas wszystkich twórczych pomysłów, które mogą pojawić się na świeżym powietrzu.

Jarzmo statywu wyposażono w gniazdo akcesoriów Easy Link, podobnie jak w profesjonalnych seriach 190 i 055 firmy Manfrotto. Ta funkcja pozwala fotografom zwiększać ich kreatywność poprzez dodanie akcesoriów, które sprawiają, że obrazy są wyjątkowe i niezapomniane. Jeśli chcesz dodać światła lub blendy, możesz teraz uchwycić niesamowite zdjęcia na świeżym powietrzu, które wcześniej były osiągalne tylko przy użyciu ciężkich statywów lub ich większej ilości.

Specyfikacja

Waga: 1.66 kg

Wysokość maksymalna: 151 cm

Długość po złożeniu: 40 cm

Rodzaj głowicy: Głowica kulowa

Udźwig: 8 kg

Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną: 128 cm

Średnica podstawy: 40 mm

Torba w zestawie: Tak

Kolumna: rapid

Średnica platformy: 40 mm

Monopod Maksymalna wysokość: 156 cm

Monopod Waga: 0.75 kg

Monopod udźwig: 5 kg

Kolor: Czarny

Ilość sekcji: 4

Mocowanie górne: 1/4″ gwint męski

Średnica kuli: 40 mm

Easy Link: Tak

Regulacja oporu: Tak

Wysokość minimalna: 40 cm

Niezależna blokada panoramy: Tak

Blokada kuli: Tak

Rodzaj nóg: Pojedyncze

Kąty rozwarcia nóg: 22°, 54°, 89°

Zaciski: Zatrzaski

Średnice nóg: 12, 15.5, 19, 22.5 mm

Materiał: Aluminium

Maksymalna temperatura pracy: 70 °C

Minimalna temperatura pracy: -30 °C

Regulacja oporu w panoramie: brak

Obrót w panoramie: 360 °

Rodzaj płytki: 200PL PRO

Szybkozłączka: Tak

Regulacja oporu w pochyle: brak

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy:
MKBFRLA4B-BHM
Temperatura pracy:
-30 /+70 °C
Mocowanie:
1/4"
Maksymalna wysokość:
151 cm
Głowica:
kulowa
Udźwig:
8 kg
Długość po złożeniu:
40 cm
Pokaż więcej

Polecane akcesoria

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty