Nr katalogowy: 81055
219,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Niedostępny

Dostawa

Już wkrótce

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar pod zamówienie
Warszawa Towar pod zamówienie
Katowice Towar pod zamówienie
Gdańsk Towar pod zamówienie
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Towar pod zamówienie
Menu

NexYZ pasuje do każdego okularu o średnicy od 35 mm do 60 mm, w tym teleskopów z okularami 1,25 ” i 2”, lunet i lornetek. NexYZ będzie również pasować do mikroskopów z dodatkowym dołączonym pierścieniem adaptera, który przyjmuje użyteczną średnicę do 25 mm standardowego okularu mikroskopowego. Mocna sprężyna i gwintowana blokada skrętu zapewniają dwupoziomowy, mocny i pewny chwyt okularu, instrumentu optycznego.

NexYZ obsługuje również szeroką gamę smartfonów. Platforma telefoniczna jest w pełni regulowana i może dopasowana do każdego urządzenia. Nawet większe urządzenia, takie jak iPhone 8 Plus i najnowsze urządzenia Samsung Galaxy, pasują idealnie. Bezpieczna platforma z łatwością wytrzymuje ciężar większych urządzeń.

Proste zaciski sprężynowe NexYZ ułatwiają usunięcie jednego okularu i zastąpienie go innym w ciągu kilku sekund. 

Czym różni się NexYZ od innych adapterów do smartfonów? Regulacja w trzech osiach. Większość adapterów działa w ten sposób, że umieszczamy telefon na platformie i mamy ograniczoną regulację tylko w dwóch osiach. NexYZ umożliwia mocowanie telefonu na platformie, wyśrodkowanie go nad okularem za pomocą pokręteł X i Y, a następnie przesuwanie w górę lub w dół nad okularem, aż do uzyskania całego pola widzenia na zdjęciu.

Choć ta regulacja jest bardzo precyzyjna, jest jeszcze szybsza i łatwiejsza niż w przypadku innych adapterów. Od początku do końca proces zajmuje około 30 sekund, w tym czas potrzebny na włożenie telefonu do NexYZ, dołączenie NexYZ do okularu, uruchomienie aplikacji aparatu i wycentrowanie kamery nad okularem za pomocą pokręteł. Jeśli zmienisz telefon, okulary lub instrumenty optyczne, będziesz potrzebował tylko niewielkich korekt, aby ponownie ustawić aparat na nowym okularze.

UWAGA: NexYZ pasuje do teleskopów, lornetek, lunet i mikroskopów. Nie pasuje do lunet celowniczych.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: 81055 Okres gwarancji: 24 mies.

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty