Nr katalogowy: 81055
279,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Duża ilość

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Towar dostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

NexYZ pasuje do każdego okularu o średnicy od 35 mm do 60 mm, w tym teleskopów z okularami 1,25 ” i 2”, lunet i lornetek. NexYZ będzie również pasować do mikroskopów z dodatkowym dołączonym pierścieniem adaptera, który przyjmuje użyteczną średnicę do 25 mm standardowego okularu mikroskopowego. Mocna sprężyna i gwintowana blokada skrętu zapewniają dwupoziomowy, mocny i pewny chwyt okularu, instrumentu optycznego.

NexYZ obsługuje również szeroką gamę smartfonów. Platforma telefoniczna jest w pełni regulowana i może dopasowana do każdego urządzenia. Nawet większe urządzenia, takie jak iPhone 8 Plus i najnowsze urządzenia Samsung Galaxy, pasują idealnie. Bezpieczna platforma z łatwością wytrzymuje ciężar większych urządzeń.

Proste zaciski sprężynowe NexYZ ułatwiają usunięcie jednego okularu i zastąpienie go innym w ciągu kilku sekund. 

Czym różni się NexYZ od innych adapterów do smartfonów? Regulacja w trzech osiach. Większość adapterów działa w ten sposób, że umieszczamy telefon na platformie i mamy ograniczoną regulację tylko w dwóch osiach. NexYZ umożliwia mocowanie telefonu na platformie, wyśrodkowanie go nad okularem za pomocą pokręteł X i Y, a następnie przesuwanie w górę lub w dół nad okularem, aż do uzyskania całego pola widzenia na zdjęciu.

Choć ta regulacja jest bardzo precyzyjna, jest jeszcze szybsza i łatwiejsza niż w przypadku innych adapterów. Od początku do końca proces zajmuje około 30 sekund, w tym czas potrzebny na włożenie telefonu do NexYZ, dołączenie NexYZ do okularu, uruchomienie aplikacji aparatu i wycentrowanie kamery nad okularem za pomocą pokręteł. Jeśli zmienisz telefon, okulary lub instrumenty optyczne, będziesz potrzebował tylko niewielkich korekt, aby ponownie ustawić aparat na nowym okularze.

UWAGA: NexYZ pasuje do teleskopów, lornetek, lunet i mikroskopów. Nie pasuje do lunet celowniczych.

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
81055
Okres gwarancji:
24 mies.

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane
Ocena ogólna
5,0
Pozytywnie oceniło ten produkt
2 osoby
  • Jeżeli ktoś zamierz robić zdjęcia/filmy TYLKO za pomocą smartfona, to jest to adapter IDEALNY. Próbowałem innych adapterów. Szkoda na nie pieniędzy, nerwów i zdrowia. Ten adapter ma solidne wykonanie, a co najważniejsze regulacja w 3 osiach odbywa się za pomocą mechanizmów zębatych, co pozwala na wyregulowanie adaptera na lunecie/teleskopie czy lornetce 2-3 dla niewprawionej osoby. Poza tym dzięki solidnej konstrukcji adapter nie "wygina się" i nie zmienia położenia względem okularu pod wpływem wagi telefony, adaptera konta nachylenia itd. Adapter - petarda.
    Marcin Borkowski,
  • Super
    Przemyślany
    Pasuje od lornetki do lunety
    Dawid Raciborski,

Podobne produkty