Astrofotografia > iOptron (18)
1-18 z 18 Produktów
Dostosuj
×
Filtrowanie
Filtrowanie
Wyczyść Zastosuj
Producent: iOptron ×
  • Strona 1 z 1
  • 1-18 z 18 Produktów

Oferta naszej firmy zawiera sprzęt dedykowany do astrofotografii, taki jak astrografy - refraktory ED, APO, reflektory paraboliczne Newtona, Schmidt-Cassegrain i Maksutov, a także bogactwo filtrów, korektorów, reduktorów i adapterów fotograficznych. Wiedza i doświadczenie naszej kadry pozwalają dobrać sprzęt optymalny do oczekiwań i potrzeb każdego klienta.

czytaj dalej zwiń
Poradniki i recenzje
  • Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

    Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

    15 kilogramów stali – a to tylko mowa o statywie z nogami o średnicy prawie 3 cali. Na to 15 kilogramów metalu i elektroniki w postaci głowicy. Do tego 2.5 kg pręt przeciwwagi i dwa ciężarki po 10 kilogramów każdy. I na to wszystko jeszcze można zapakować 35 kilogramów teleskopów. W sumie ponad 85 kilogramów astronomicznego szczęścia.
  • Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

    Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

    Obserwacje prowadzone za pomocą teleskopów rozwijają w dzieciach wyobraźnię, chęć poznawania świata oraz wiedzę z różnych dziedzin życia jak: astronomia, fizyka czy matematyka. Dzięki czemu nasze dzieci mają możliwość zdobycia ciekawej pasji, która będzie im towarzyszyć przez wiele lat.
  • Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

    Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

    Wielkimi krokami zbliża się 25 październik 2022, a więc dzień, kiedy nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, najgłębsze widoczne z Polski w ciągu ostatnich 7 lat. Również w ostatnich miesiącach wzrasta aktywność słoneczna, co może zachęcać do obserwacji.