Nr katalogowy: 94052
399,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Ostatnie sztuki

Dostawa

Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Grzałka Celestron Dew Heater Ring jest idealnym rozwiązaniem zapobiegającym roszeniu teleskopów Celestron SCT. Ten niezbędny dodatek poprawi jakość Twoich obserwacji i fotografowania przez cały rok. Pierścień grzałki montuje się na stałe na tubie optycznej Celestron Schmidt-Cassegrain 9,25"RASA i EdgeHD zastępując oryginalny pierścień mocujący, dzięki czemu zawsze jest na miejscu. Proces instalacji jest szybki i łatwy (dołączona instrukcja).

 

Jak to działa?

Pierścień Celestron Dew Heater Ring zastępuje plastikowy pierścień zabezpieczający na soczewce korektora Schmidta, zapewniając efektywne ogrzewanie całej soczewki. Pierścień jest wykonany z lekkiego, wytrzymałego aluminium. W przeciwieństwie do różnych opasek lub pasków grzewczych, które nieefektywnie ogrzewają celę korektora w celu ogrzania szkła, pierścień Celestron Dew Heater Ring ogrzewa bezpośrednio szkło korektora, zapewniając najbardziej efektywny transfer ciepła w celu zapobiegania tworzeniu się rosy.

Wystarczy podłączyć pierścień do zewnętrznego źródła zasilania 12V DC, aby uzyskać stałe, nieprzerwane ciepło, które zapobiega tworzeniu się rosy nawet w warunkach mocnej wilgotności otoczenia.

Pierścień Celestron Dew Heater Ring jest również wyposażony w klips do mocowania przewodów, który łączy się z przednią celą teleskopu. Umożliwia on mocowanie kabla zasilającego i gniazda termistora, zapobiegając ich zwisaniu i przypadkowym pociągnięciom.

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
94052
Zasilanie:
12 V DC, 5.5/2.1
Maksymalna moc:
24 Wat

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty