Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jej celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

 

Program ten ma zapewnić wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). Uczniowie będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami dedykowanymi do realizacji programu Laboratoria Przyszłości. Poznawanie świata począwszy od komórek i tkanek (pod mikroskopem), poprzez krajobrazy, aż do gwiazd (przez lornetki i teleskopy) rozwinie dziecięcą ciekawość świata i sprawi, że nauka stanie się fascynująca i przyjemna.


Aby ułatwić Państwu wybór pomocy dydaktycznych zgodnych z wymaganiami projektu Laboratoria Przyszłości przygotowaliśmy dla Państwa dwie grupy produktów dostępne po kliknięciu w poniższe ikony:

 

 

MIKROSKOPY

Z AKCESORIAMI

TELESKOPY

Z AKCESORIAMI

 

 

Sześć powodów dla których warto wybrać Delta Optical:

 

  1. Przygotowujemy oferty indywidualne, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb Państwa szkoły i posiadanego budżetu

  2. Doradzamy, wyjaśniamy i pomagamy w wyborze

  3. Przygotowujemy kalkulację zestawów

  4. Udostępniamy dokumentację techniczną przez zakupem

  5. Oferujemy szkolenia z obsługi urządzeń.

  6. Przygotowaliśmy formularz zamówienia

 

 

Zapoznaj się z prezentacja video naszej oferty sprzętu optycznego do Laboratoriów Przyszłości:

 

 

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:

info@deltaoptical.pl


25-759-40-76