Nr katalogowy: 81057
319,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Duża ilość

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Towar dostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

NexYZ DX pasuje do każdego okularu o średnicy od 35 mm do 60 mm, w tym teleskopów z okularami 1,25 ” i 2”, lunet i lornetek. NexYZ DX będzie również pasować do mikroskopów z dodatkowym dołączonym pierścieniem adaptera, który przyjmuje użyteczną średnicę do 25 mm standardowego okularu mikroskopowego. Mocna sprężyna i gwintowana blokada skrętu zapewniają dwupoziomowy, mocny i pewny chwyt okularu, instrumentu optycznego.

NexYZ DX obsługuje również szeroką gamę smartfonów. Platforma telefoniczna jest w pełni regulowana i może dopasowana do każdego urządzenia. Nawet większe urządzenia, takie jak iPhone 8 Plus i najnowsze urządzenia Samsung Galaxy, pasują idealnie. Bezpieczna platforma z łatwością wytrzymuje ciężar większych urządzeń.

 

Pilot zdalnego wyzwalania migawki Bluetooth

Aby uchwycić najlepszy obraz, ten zestaw jest również wyposażony w pilota do wyzwalania migawki Bluetooth, który umożliwia wyzwalanie migawki aparatu na dowolnym smartfonie z systemem Android lub iOS bez dotykania ekranu lub przycisków urządzenia. Eliminuje to nieostrość zdjęć spowodowaną drżeniem telefonu lub teleskopu w wyniku ręcznego naciśnięcia przycisku.  Pierwsze sparowanie pilota Bluetooth ze smartfonem zajmuje zaledwie kilka sekund. Szczegółowe instrukcje znajdują się w naszym przewodniku szybkiej konfiguracji.

 

Proste zaciski sprężynowe NexYZ DX ułatwiają usunięcie jednego okularu i zastąpienie go innym w ciągu kilku sekund. 

Czym różni się NexYZ DX od innych adapterów do smartfonów? Regulacja w trzech osiach. Większość adapterów działa w ten sposób, że umieszczamy telefon na platformie i mamy ograniczoną regulację tylko w dwóch osiach. NexYZ umożliwia mocowanie telefonu na platformie, wyśrodkowanie go nad okularem za pomocą pokręteł X i Y, a następnie przesuwanie w górę lub w dół nad okularem, aż do uzyskania całego pola widzenia na zdjęciu.

Choć ta regulacja jest bardzo precyzyjna, jest jeszcze szybsza i łatwiejsza niż w przypadku innych adapterów. Od początku do końca proces zajmuje około 30 sekund, w tym czas potrzebny na włożenie telefonu do NexYZ, dołączenie NexYZ do okularu, uruchomienie aplikacji aparatu i wycentrowanie kamery nad okularem za pomocą pokręteł. Jeśli zmienisz telefon, okulary lub instrumenty optyczne, będziesz potrzebował tylko niewielkich korekt, aby ponownie ustawić aparat na nowym okularze.

UWAGA: NexYZ pasuje do teleskopów, lornetek, lunet i mikroskopów. Nie pasuje do lunet celowniczych.

Pokaż więcej
Numer katalogowy:
81057
Waga:
283 g
Okres gwarancji:
24 mies.

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane