Marka Delta Optical została stworzona w roku 2002 przez grupę ludzi z pasją.
Od wielu lat interesowaliśmy się i testowaliśmy sprzęt optyczny, żeby wreszcie dać temu wyraz tworząc własną firmę bo nie ma lepszej drogi na życie, niż z pracy uczynić hobby lub z hobby uczynić pracę.

Rozwijamy się razem z szerokim gronem naszych klientów, wspólnie szukając wiedzy, informacji i po prostu czystego piękna płynącego z obserwacji wszechświata.

Delta Optical to marka reprezentująca rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Starania w dziedzinie projektowania, wzornictwa, wykonania i funkcjonalności zaowocowały docenianymi od lat produktami:

  • lornetki i lunety z serii Titanium to najpopularniejszy sprzęt optyczny wśród myśliwych w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej,
  • niemiecki instytut DEVA testuje wiele spośród oferowanych przez nas lornetek i lunet,
  • naszymi produktami wspieramy pracę profesjonalistów - z naszego sprzętu korzystają: Policja, służby ochrony portów lotniczych, Straż Graniczna, a przede wszystkim ratownicy TOPR, dla których mamy zaszczyt być wyłącznym dostawcą sprzętu optycznego.

Wierzymy, że mamy spore szanse na usatysfakcjonowanie Państwa, ponieważ po godzinach pracy zajmujemy się wspólnie tą samą pasją i tego samego w niej szukamy.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

25 786 05 20 25 747 80 04
deltasklep@deltaoptical.pl