Nr katalogowy:
399,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Duża ilość

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Drgania teleskopu lub lunety podczas obserwacji mogą być spowodowane zarówno przez wiatr, niestabilny montaż lub statyw, a także przez samego obserwatora i niestety wpływają na obniżenie jakości obrazu. Celestron oferuje zestaw trzech podkładek niemal całkowicie tłumiących czas drgania oraz amplitudę drgań. Podkładki antywibracyjne podkłada się pod nogi statywu, izolując ich styczność z podłożem. Jest to wyjątkowo prosty i skuteczny sposób redukcji drgań obrazu. Podkładki można stosować na wszelkich powierzchniach: trawnikach, ziemii, betonie, asfalcie, drewnie do wszystkich rodzajów teleskopów i lunet obserwacyjnych.

Pokaż więcej
Okres gwarancji:
36 mies.

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane
Ocena ogólna
5,0
Pozytywnie oceniło ten produkt
6 osób
 • Podkładki zdecydowanie warte ceny i zachodu, faktycznie doskonalę tłumią drgania spowodowane w moim przypadku wiatrem i wibracjami na balkonie na którym obserwuje. Drgania zanikają po niecałej sekundzie.
  ehtair,
 • Zgadzam się z Glupem. Akurat tak się składa, że nie tylko mam pojęcie, do czego te podkładki służą, ale i mam podobne. Jeśli Marek B, uważa, że to coś dla snoba, to niech kupi na próbę do fotografowania na długich czasach dobrym cyfrakiem czy analogiem. Ale do tego trzeba mieć odpowiedni sprzęt. Myślę, że wyrażanie opinii o rzeczach, o których nie ma sie pojęcia jest przejawem niezbyt hmmm wysokiej inteligencji. Ja w każdym razie polecam dla tych, którzy mają zamiar fotografować DSO.
  Neptun,
 • Mysle, ze cena jest wysoka bo te podkladki tlumia drgania a zwykla guma nie.
  Kicio,
 • Glup - to raczej Twoja uwaga jest niestosowna. Tylko snob kupuje coś na pokaz. Jest wiele rzeczy na które nas stać, ale ich nie kupujemy, bo ich cena albo jest księżycowa albo towar jest nie najwyższej jakości. A każdy ma prawo do komentarza. Przyznam, że i dla mnie cena tych podkładek jest cokolwiek za wysoka...czy aby nie należałoby przecinek przesunąć o jedno miejsce w lewo ?
  Marek B.,
 • Jeżeli Ciebie niestać, lub nie masz zamiaru kupować to nikt Ci nie kaze, a komentarz zostaw dla ciebie. Sprzęt optyczny nigdy nie będzie w cenie ziemniaków. Pozdro
  Glup,
 • Dwie stówy za 3 małe krązki gumowe? Wow, okazja jakiej świat nie widział!
  ZENek,