Nr katalogowy: -
2 649,00 zł
W koszyku

Dostępność Dostawa Koszt dostawy od

Dostępność

Ostatnie sztuki

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich GLS).

Koszt dostawy

0
dostawa gratis
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Gdańsk Niedostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

Uchwyt lornetkowy Vixen HF2

Uchwyt lornetkowy do montażu widłowego Vixen HF2 jest adapterem umożliwiającym zamocowanie lornetki z bezpośrednim złączem statywowym ¼" lub lornetki wyposażonej w adapter statywowy ¼" na montażu widłowym Vixen HF2, a następnie osadzenie jej na statywie. Montaż widłowy należy dokupić oddzielnie.


Montaż widłowy Vixen HF2

Montaż widłowy HF2 firmy Vixen przeznaczony jest do mocowania lornetek o dużych gabarytach na statywach typu 3/8". Lornetkę mocuje się najpierw na uchwycie lornetkowym Vixen HF2 za pomocą śruby ¼", a następnie osadza na montażu. Uchwyt lornetkowy należy dokupić oddzielnie.


Statyw stalowy do HEQ5

Statyw stalowy 1,75" przeznaczony do montażu EQ3-2 (CG4), EQ-5 (CG5), GPD, GPDX. Maksymalna wysokości 110 cm. Waga netto 9 kg, waga brutto 12 kg

Pokaż więcej

Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

Uchwyt lornetkowy Vixen HF2
Numer katalogowy:
3798
Waga:
brak danych g
Wymiary:
250 mm
Okres gwarancji:
24 mies.
Montaż widłowy Vixen HF2
Numer katalogowy:
38062
Waga:
brak danych g
Wymiary:
brak danych mm
Okres gwarancji:
24 mies.
Statyw stalowy do HEQ5, EQ5, EQ3-2
Numer katalogowy:
SW-4202
Okres gwarancji:
24 mies.

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane
Ocena ogólna
5,0
Pozytywnie oceniło ten produkt
3 osoby
  • Statyw pierwsza klasa. Gorąco polecam!
    Zagi,
  • Użytkuję ten montaż pod lornetką ibis 100 hd 45 st. - odpowiednikiem APM semiapo. Bez mała 7kg lorneta kątowa to dla HF2 żadne wyzwanie, ruchy w obu osiach można wyregulować z dużą precyzją. Montaż ma wyczuwalny zapas mocy i szybko tłumi drgania. Do dedykowanej płyty montażowej Vixena przykręciłem siodełko w standardzie vixena - polecam te produkcji Delty ma dłuższy chwyt i jest wyższe od podobnych np Baadera. Montaż użytkuję na 1,75 calowym statywie SW i zamiennie na szybkie wypady statywie od Vixen porta2. Ten mont to jakość sama w sobie - świetna mechanika, walory użytkowe i szeroki rozstaw wideł. polecam
    arek olsztyn,
  • Statyw dobrze się spisuje. Solidny, nie ma takiej siły, która by go przewróciła (wiadomo, w końcu stalowy i masywny) chciałem się podzielić rzeczywistymi fizycznymi danymi, bo te w opisie produktu dalekie są od dokładności. Wysokość maksymalna 119 cm wysokość minimalna 89 cm, długość nogi 97 cm, długość po złożeniu 99 cm, szerokość po złożeniu ok. 16-17 cm, waga 5,7 kg. Sprawdzi się pod np. SWSA lub inny tracker, ale trzeba zrobić lub kupić przejściówkę na gwint 3/8" (w polsce ciężko znaleźć, ale jest na aliexpress, szukaj HEQ5 tripod adapter with 3/8 ) Polecam tym, którzy nie chcą drogiego statywu, ale żeby był stabilny. Żaden statyw foto nie zapewni takiego udźwigu i stabilności. Ale nie jest tak mobilny. Przy lżejszym sprzęcie wypadałoby jeszcze dociążyć np wieszając coś na stoliku.
    Krzysztof Więcław,

Podobne produkty