Delta Optical na Hubertus EXPO 2018

XV Międzynarodowe Targi Łowiectwa Strzelectwa i Rekreacji Hubertus EXPO 2018 za nami. W dniach 6-8 kwietnia w warszawskiej hali EXPO XXI blisko 200 wystawców zaprezentowało swoją ofertę kilkunastu tysiącom zwiedzających. Na największych targach łowickich na Mazowszu nie mogło zabraknąć firmy Delta Optical!.

Jak zwykle nasza oferta wzbudziła olbrzymie zainteresowanie. Najwyższej jakości lunety celownicze Delta Optical Stryker HD i lornetki Delta Optical Chase żadnego ze zwiedzających nie pozostawiły obojętnym. Zaprezentowano również nowy wizerunek lunet Delta Optical Titanium. Odświeżony projekt trzech modeli zapowiada przemianę całej linii lunet marki Delta Optical. Pośród trzech produktów w nowej odsłonie znalazł się najnowszy model DOT 1-6x24 HD.

Hitem targów był sprzęt nokto- i termowizyjny produkowany przez światowe koncerny Pulsar i Yukon, których Delta Optical jest wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku. Zwiedzający szczególną uwagę zwracali na lornetki termowizyjne Pulsar Accolade, cyfrowe nasadki Pulsar Forward i lunety Pulsar Digisight, w szczególności model Ultra N 355.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.