• Podsumowanie 53 Olimpiady Biologicznej

  Podsumowanie 53 Olimpiady Biologicznej

  Jak co roku nie możemy wyjść z podziwu dla wiedzy uczestników OlimpiadyBiologicznej. I jak co roku byliśmy jej sponsorem.
 • Relacja z Wiosennych Warsztatów Mikroskopowych 2023

  Relacja z Wiosennych Warsztatów Mikroskopowych 2023

  Tegoroczne Wiosenne Warsztaty Mikroskopowe odbyły się już po raz kolejny w Willi Zagórze pod Warszawą w dniach 23-25 marca.
 • Konkurs plastyczny - Ptasi Album

  Konkurs plastyczny - Ptasi Album

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Ptasi album” organizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Firma Delta Optical jest patronem konkursu.      
 • Obserwacje Zaćmienia Słońca z Delta Optical

  Obserwacje Zaćmienia Słońca z Delta Optical

  Zaćmienie Słońca to spektakularne, niecodzienne zjawisko, które warto wspólnie celebrować. Częściowe zaćmienie Słońca 25.10.2022 w Polsce można by określić mianem "częściowo" widocznego :)
 • AstroShow 2022 relacja

  AstroShow 2022 relacja

   XI Międzynarodowy Otwarty Zlot Miłośników Astronomii - AstroShow 2022 był pod wieloma względami wyjątkowy
 • Tryplet w Radomiu - relacja

  Tryplet w Radomiu - relacja

  Dnia 25 lutego 2022 r. na strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Radomiu odbyła się pierwsza edycja szkolenia i prezentacji produktów nokto i termowizyjnych marki Pulsar.
 • Zimowe Warsztaty Mikroskopowe Delta Optical 2022

  Zimowe Warsztaty Mikroskopowe Delta Optical 2022

  W dniach 24-26 lutego 2022 roku odbyła się już 13 edycja Warsztatów Mikroskopowych, organizowanych przez Delta Optical.Po raz kolejny gościliśmy Hotelu Willa Zagórze pod Warszawą. Każdy z Uczestników miał do swojej dyspozycji dwa mikroskopy (biologiczny oraz stereoskopowy), kamerę, a także akcesoria do wszystkich technik, które były omawiane w programie warsztatów.
 • AstroShow 10.5 relacja

  AstroShow 10.5 relacja

    "All stars aligned" Taką frazą moglibyśmy podsumować nasze obserwacje. Dopisało nam wszystko, co jest potrzebne aby miło spędzić weekendową noc pod gwiazdami. Bezchmurne niebo z dobrą przejrzystością, nów Księżyca i nasi wspaniali goście spowodowali, że były to wyjątkowo udane obserwacje.