Tryplet w Radomiu - relacja

Dnia 25 lutego 2022 r. na strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Radomiu odbyła się pierwsza edycja szkolenia i prezentacji produktów nokto i termowizyjnych marki Pulsar.TRYPLET W RADOMIU

OPTYKA- STRZELNICA- SAMOCHÓD

Darz Bór

Dnia 25 lutego 2022 r. na strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Radomiu odbyła się pierwsza edycja szkolenia i prezentacji produktów nokto i termowizyjnych marki Pulsar.

 

 

W obecności Łowczego Okręgowego PZŁ Radom- Andrzeja Szczypióra, oraz Prezesa Zarządu firmy Rad Motors- Leszka Jana Skronina oficjalnego otwarcia dokonała Honorata Matosek – Vice- Prezes Firmy Delta Optical.

 

 

W wydarzeniu wzięło udział 60 myśliwych.

 

 

Szkolenie podzielone zostało na trzy części:

W pierwszej części odbywającej się w sali konferencyjnej siedziby ZO PZŁ przeprowadzona została prezentacja i szkolenie z optyki i optoelektroniki marek Delta Optical i Pulsar.

 

 

Podczas prezentacji multimedialnej prowadzonej przez pracowników Delta Optical, słuchacze mogli dowiedzieć się m.in. o budowie, zasadach działania, możliwościach i różnicach sprzętu nokto i termowizyjnego, a także jak korzystać z aplikacji Stream Vision 2, w tym m.in. o sterowaniu urządzeniami i sposobie przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania.

 

 

W drugiej części wydarzenia Firma Rad Motors - dealer samochodów Ford umożliwił uczestnikom możliwość jazdy testowej samochodem terenowym Ford Ranger Raptor i samochodem elektrycznym Ford Mustang Mach-E.

Każdy chętny mógł się zapoznać z ofertą modeli i negocjować zakup nowego samochodu.

 

 

Ostatnia część szkolenie przeprowadzona Przez Zarząd Okręgowy polegała na praktycznym przetestowaniu sprzętu termowizyjnego na strzelnicy. Uczestnicy przeszkoleni z obsługi i montażu nasadek termowizyjnych Pulsar Krypton FXG 50 mogli sprawdzić skuteczność nasadek na specjalnie przygotowanych tarczach na dystansie 100 metrów (na osi „ Rogacz/Lis).

 

 

W trakcie całego wydarzenia na stoisku firmy Delta Optical można było porównać cały przekrój sprzętu termo- noktowizyjnego, skorzystać z porad specjalistów w doborze odpowiedniego sprzętu.

 

 

Uczestnicy chętnie korzystali z przygotowanego ciepłego poczęstunku.

 

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i zapraszamy na kolejną edycję.

Darz Bór

 

 

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.