Produkty Delta Optical wyróżnione na EuroLab 2018!

W dniach 14-16 marca 2018 r. w Warszawie odbyły się jubileuszowe 20. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Na tym najważniejszym w kraju wydarzeniu dedykowanym branży laboratoryjnej nie mogło zabraknąć marki Delta Optical.

W gronie ponad 150 wystawców prezentujących swój asortyment i nowości rynkowe nasza oferta wyróżniała się szeroką gamą mikroskopów i kamer wykorzystywanych w laboratoriach przemysłowo- technicznych, jak i lifescience. Nic dziwnego, że nasze przestronne stoisko odwiedziło bardzo wielu zwiedzających. Byli to głównie przedstawiciele przemysłu, instytutów naukowych zajmujących się tematyką przemysłową i techniczną oraz pracowników różnych laboratoriów.

Największym zainteresowaniem cieszyły się mikroskopy metalograficzne, takie jak MET-1000, MET-200. Zaciekawienie wzbudził również wideomikroskop NXZ-10D z kamerą z autofocusem na statywie wysięgnikowym. Automatyczne ogniskowanie kamery, dość duże pole widzenia mikroskopu i dobra jakość obrazu, jak również przystępna cena uznano za duże atuty tego urządzenia. Uwagę zwiedzających przyciągały również mikroskopy biologiczne, takie jak Evolution 300 i Evolution 100. Zwracano uwagę na duże możliwości rozbudowy tych mikroskopów o różne techniki obserwacji – ciemne pole, kontrast fazowy czy fluorescencje.

 

Podczas targów miały miejsce prestiżowe konkursy promujące innowacyjne urządzenia dla branży laboratoryjnej. Eksperci z wiodących instytucji naukowych docenili dwa produkty Delta Optical.
W konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroLab 2018 w kategorii Wyposażenie medyczne laboratorium diagnostycznego wygrał nasz mikroskop Delta Optical ProteOne. Jury konkursu doceniło uniwersalność i jakość urządzenia. Szczególną uwagę zwrócono na opcję rozbudowy mikroskopu o kamery oraz możliwość wykorzystania go jako środka dydaktycznego w nauczaniu przedmiotów medycznych.
Kolejną nagrodę otrzymała kamera mikroskopowa DLT-Cam PRO 6,3MP USB 3.0 – została wyróżniona w kategorii Wyposażenie laboratorium. Doceniono m.in. fakt, że urządzenie bardzo dobrze sprawdza się przy rejestrowaniu obrazu mikroskopowego w jasnym polu, a także w technikach, które dają szczątkową ilość światła: fluorescencji, polaryzacji, czy w technice ciemnego pola.


Wielu zwiedzających zwracało uwagę na fakt, że w porównaniu do wyrobów światowych marek wyróżniającą się cechą naszych produktów pozostaje bardzo atrakcyjna cena w stosunku do jakości i możliwości urządzeń polskiego producenta.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.