Zaćmienie księżyca z Delta Optical - relacja

Zaćmienie Księżyca z Delta Optical - fotorelacja Prezentujemy fotorelację z wydarzenia Zaćmienie Księżyca z Delta Optical, które miało miejsce 16.07.2019 w siedzibie naszej firmy w Nowych Osinach, pod Mińskiem Mazowieckim.

Zaćmienie Księżyca z Delta Optical - fotorelacja Prezentujemy fotorelację z wydarzenia Zaćmienie Księżyca z Delta Optical, które miało miejsce 16.07.2019 w siedzibie naszej firmy w Nowych Osinach, pod Mińskiem Mazowieckim Mimo obaw i całodniowego zachmurzenia pogoda dopisała! W najważniejszej godzinie niebo było czyste, co pozwoliło licznie przybyłym odwiedzającym na prowadzenie udanych obserwacji pod okiem naszych ekspertów! Strażakom z OSP Brzóze podczas zbiórki Piątka dla Strażaka udało się zebrać ponad 700 złotych Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę przy organizacji tego wydarzenia oraz naszym ekspertom, którzy podzielili się swoją wiedzą. Największe podziękowania należą się jednak wszystkim przybyłym gościom! Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjeć. Delta Optical Polska

Kommentar hinzufügen

Felder, die mit einem (*) markiert sind, sind Pflicht. Ihre Daten werden gemäß unserer Datenschutzrichtlinie verarbeitet.