Weekendowe warsztaty dla każdego, kto poważnie chce poprawić swoje strzelanie długodystansowe. To nie jest rywalizacja z innymi. To rywalizacja z samym sobą.

Doświadczeni strzelcy. Strzelcy sportowi. Myśliwi. Strzelcy dynamiczni. Każdy może być lepszy. Szczególnie mile widziani są początkujący. Przyjdź i ucz się od najlepszych.

DATA
13 maja– 14 maja 2023 (sobota, niedziela)

Harmonogram na obywa dni jest dokładnie taki sam.

LOKALIZACJA
Strzelnica Wojskowego, Instytutu Techniki Uzbrojenia, Zielonka, Polska

(Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7, 05-220 Zielonka)


ZAPISZ SIĘ TERAZ
Strefa wojskowa. Ograniczona liczba miejsc.
Patronat medialny i zapisy:

REJESTRACJA DOSTĘPNA WKRÓTCE

Ilość miejsc ograniczona
Zapisy: do 8 maja 2023 r.

GŁÓWNE INFORMACJE
Warsztaty będą poprowadzone przez instruktorów o światowej renomie. Wiedza która będzie przekazywana na warsztatach znajdzie odbiorcę na każdym poziomie zaawansowania w strzelectwie. Na strzelnicy zostaną przygotowane stalowe gongi na profesjonalnie przygotowanym przedpolu, które będą rozlokowane na dystansach od 100m do 1800m. 

ROZWÓJ
Na warsztatach dowiesz się jak odpowiednio dobrać i wykorzystywać, celownik i karabin. Otrzymasz porady dotyczące radzenia sobie podczas strzelania pod presją czasu. Bedzie możliwość przetestować jedne z najlepszych modeli celowników i lunet optycznych. Można będzie wymieniać uwagi i pomysły z innymi uczestnikami warsztatów.

POZNAJ NAJLEPSZYCH
Na warsztatach pojawi się miedzy innymi Przemysław Wójtowicz który opowie o strzelaniu w akcji. Jest to najskuteczniejszy polski snajper, weteran z Afganistanu. Będzie możliwość zdobyć podpisaną książkę „Snajper wchodzi pierwszy” oraz Wojciech Jagielski który jest założycielem Ośrodka Szkolenia Strzelców Wyborowych w Toruniu, podzieli się widzą miedzy innymi w zakresie nowości w szkoleniu strzeleckim. 

STALOWE GONGI DELTA

  • różne rozmiary, różne poziomy trudności
  • wykonanie „mapy balistycznej” karabinu na dystansach pośrednich 400 m/500 m/700 m
  • natychmiastowe potwierdzenie hit/miss
  • praca na wietrze

SZCZEGÓŁY

  • strzelectwo precyzyjne i PRS 
  • strzelectwo Extreme Long Range 
  • strzelectwo taktyczne 
  • strzelectwa PRS a wymuszone postawy strzeleckie  
  • boczny zapłon .22 LR, wykorzystanie taniej amunicji do treningów
  • kawa i herbata na koszt Delty

TEST UMIEJĘTNOŚCI Thomasa Hauglanda
THLR Long Range Proficiency Test autorstwa Thomasa Haughlanda  przetestuje Twoje umiejętności na dystansie ponad 500 m na prostych zasadach: 1 cel, 1 próba, 1 kula, 1 minuta.