Lornetki myśliwskie > Kątowe pole widzenia: 7,0 (4)
1-4 z 4 Produktów
Dostosuj
×
Filtrowanie
Filtrowanie
Wyczyść Zastosuj
Kątowe pole widzenia: 7,0 ×
  • Strona 1 z 1
  • 1-4 z 4 Produktów

Jesteśmy wiodącym producentem oraz dystrybutorem lornetek myśliwskich, dzięki czemu oferujemy nieporównaną relację jakości do ceny. W naszym asortymencie dostępne są lornetki myśliwskie dla początkujących adeptów łowiectwa oraz dla tych najbardziej wymagających.

czytaj dalej zwiń
Poradniki i recenzje
  • Seria Voyager II - Lornetki dla każdego

    Seria Voyager II - Lornetki dla każdego

    Lornetki z serii Delta Optical Voyager II to idealna propozycja dla osób szukających urządzeń o dobrych własnościach optycznych za niewielkie pieniądze. Mimo niskiej ceny, zostały dopracowane pod względem mechanicznym i optycznym. Płynnie działa w nich ustawianie ostrości oraz regulacja rozstawu źrenic okularów. Komfortowo wyprofilowane muszle oczne i uchwyt pozwalają na długotrwałe i wygodne obserwacje. Dzięki konstrukcji optycznej typu Porro oraz soczewkom i pryzmatom wykonanym ze szkła BK7, lornetki Voyager II dają jasny i ostry obraz o naturalnej kolorystyce. Układ optyczny zamknięty jest w lekkiej obudowie pokrytej gumą, która zapobiega ślizganiu się urządzenia w dłoni.
  • Aplikacja STREAM VISION - instrukcja wprowadzenia aktualizacji

    Aplikacja STREAM VISION - instrukcja wprowadzenia aktualizacji

    Wideo-poradnik przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania dla urządzeń Pulsar i Yukon za pomocą aplikacji STREAM VISION.
  • Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

    Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

    Wielkimi krokami zbliża się 10 czerwca, a więc dzień, kiedy nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, widoczne w Polski. Również w ostatnich miesiącach wzrasta aktywność słoneczna, co może zachęcać do obserwacji.