Teleskopy dla zaawansowanego > Układ optyczny teleskopu: Riccardi-Honders (2)
1-2 z 2 Produktów
Dostosuj
×
Filtrowanie
Filtrowanie
Wyczyść Zastosuj
Układ optyczny teleskopu: Riccardi-Honders ×
 • Strona 1 z 1
 • 1-2 z 2 Produktów

Dzięki współpracy z wieloma liczącymi się na świecie markami, takimi jak Sky-Watcher, Celestron, Baader Planetarium, Vixen, Tele-Vue, oferujemy sprzęt dopasowany dla potrzeb zaawansowanego obserwatora oraz astrofotografa. Z naszych produktów i usług korzystają osoby prywatne, firmy, instytucje i organizacje, dla których zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie techniczne.

czytaj dalej zwiń
Poradniki i recenzje
 • Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  15 kilogramów stali – a to tylko mowa o statywie z nogami o średnicy prawie 3 cali. Na to 15 kilogramów metalu i elektroniki w postaci głowicy. Do tego 2.5 kg pręt przeciwwagi i dwa ciężarki po 10 kilogramów każdy. I na to wszystko jeszcze można zapakować 35 kilogramów teleskopów. W sumie ponad 85 kilogramów astronomicznego szczęścia.
 • Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Obserwacje prowadzone za pomocą teleskopów rozwijają w dzieciach wyobraźnię, chęć poznawania świata oraz wiedzę z różnych dziedzin życia jak: astronomia, fizyka czy matematyka. Dzięki czemu nasze dzieci mają możliwość zdobycia ciekawej pasji, która będzie im towarzyszyć przez wiele lat.
 • Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Wielkimi krokami zbliża się 25 październik 2022, a więc dzień, kiedy nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, najgłębsze widoczne z Polski w ciągu ostatnich 7 lat. Również w ostatnich miesiącach wzrasta aktywność słoneczna, co może zachęcać do obserwacji.