Tydzień Lornetek (0)
0-0 z 0 Produktów
Dostosuj
×
Wyczyść Zastosuj
Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

Tydzień Lornetek z Delta Optical trwa! Każdego dnia inna lornetka

w promocji! Zapraszamy do codziennego odwiedzania strony i sprawdzania specjalnych rabatów przygotowanych przez nas dla Was. W ciągu tygodnia na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatniego dnia - niespodzianka dla wszystkich!

Promocja trwa w dniach 26.10.2020-1.11.2020  i dotyczy wybranych dla danego dnia produktów.

Promocja przeznaczona jest dla klientów detalicznych w sklepie deltaoptical.pl i nie łączy się z innymi rabatami.

Poradniki i recenzje
 • Seria Voyager II - Lornetki dla każdego

  Seria Voyager II - Lornetki dla każdego

  Lornetki z serii Delta Optical Voyager II to idealna propozycja dla osób szukających urządzeń o dobrych własnościach optycznych za niewielkie pieniądze. Mimo niskiej ceny, zostały dopracowane pod względem mechanicznym i optycznym. Płynnie działa w nich ustawianie ostrości oraz regulacja rozstawu źrenic okularów. Komfortowo wyprofilowane muszle oczne i uchwyt pozwalają na długotrwałe i wygodne obserwacje. Dzięki konstrukcji optycznej typu Porro oraz soczewkom i pryzmatom wykonanym ze szkła BK7, lornetki Voyager II dają jasny i ostry obraz o naturalnej kolorystyce. Układ optyczny zamknięty jest w lekkiej obudowie pokrytej gumą, która zapobiega ślizganiu się urządzenia w dłoni.
 • Aplikacja STREAM VISION - instrukcja wprowadzenia aktualizacji

  Aplikacja STREAM VISION - instrukcja wprowadzenia aktualizacji

  Wideo-poradnik przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania dla urządzeń Pulsar i Yukon za pomocą aplikacji STREAM VISION.
 • Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Wielkimi krokami zbliża się 10 czerwca, a więc dzień, kiedy nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, widoczne w Polski. Również w ostatnich miesiącach wzrasta aktywność słoneczna, co może zachęcać do obserwacji.