Tydzień Lornetek (1)
1-1 z 1 Produktów
Dostosuj
×
Wyczyść Zastosuj
 • Strona 1 z 1
 • 1-1 z 1 Produktów

Tydzień Lornetek z Delta Optical trwa! Każdego dnia inna lornetka

w promocji! Zapraszamy do codziennego odwiedzania strony i sprawdzania specjalnych rabatów przygotowanych przez nas dla Was. W ciągu tygodnia na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatniego dnia - niespodzianka dla wszystkich!

Promocja trwa w dniach 26.10.2020-1.11.2020  i dotyczy wybranych dla danego dnia produktów.

Promocja przeznaczona jest dla klientów detalicznych w sklepie deltaoptical.pl i nie łączy się z innymi rabatami.

Poradniki i recenzje
 • Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  Sky-Watcher CQ350 Pro – moc pod kontrolą

  15 kilogramów stali – a to tylko mowa o statywie z nogami o średnicy prawie 3 cali. Na to 15 kilogramów metalu i elektroniki w postaci głowicy. Do tego 2.5 kg pręt przeciwwagi i dwa ciężarki po 10 kilogramów każdy. I na to wszystko jeszcze można zapakować 35 kilogramów teleskopów. W sumie ponad 85 kilogramów astronomicznego szczęścia.
 • Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Jak wybrać pierwszy teleskop dla dzieci?

  Obserwacje prowadzone za pomocą teleskopów rozwijają w dzieciach wyobraźnię, chęć poznawania świata oraz wiedzę z różnych dziedzin życia jak: astronomia, fizyka czy matematyka. Dzięki czemu nasze dzieci mają możliwość zdobycia ciekawej pasji, która będzie im towarzyszyć przez wiele lat.
 • Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Jak bezpiecznie i efektywnie obserwować Słońce

  Wielkimi krokami zbliża się 25 październik 2022, a więc dzień, kiedy nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, najgłębsze widoczne z Polski w ciągu ostatnich 7 lat. Również w ostatnich miesiącach wzrasta aktywność słoneczna, co może zachęcać do obserwacji.