Nr katalogowy: NMP-1
49,00 zł
W koszyku
Dostępność Dostawa Koszt dostawy

Dostępność

Duża ilość

Dostawa

24h Zamów do godziny 15:00 dostarczenie następnego dnia (dot. przesyłek kurierskich).

Koszt dostawy

6
Centrala Towar dostępny
Warszawa Niedostępny
Katowice Niedostępny
Gdańsk Towar dostępny
MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ – SPRAWDŹ W OPCJI POWYSTAWOWEJ Niedostępny
Menu

LENSPEN® to pierwsza marka zarejestrowana przez Parkside Optical Inc., założoną w Kanadzie w 1992 roku firmę, która od początku swojej działalności zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem produktów do czyszczenia zabrudzeń, w tym tłustych odcisków palców z wysokiej jakości produktów optycznych (obiektywy, filtry lornetki, lunety) oraz elektronicznych, wyposażonych w ekrany (komputery, cyfrowe ramki, tablety, telefony itp.)

Produkty LENSPEN® wykorzystują unikalny komponent bazujący na cząsteczkach węgla, który objęty jest wieloma patentami. Ciągły rozwój technologii czyszczenia odcisków palców a co za tym idzie zwiększony zakres jej zastosowań sprawia, że Parkside Optical Inc. nieustannie składa nowe wnioski patentowe oraz rejestruje nowe znaki towarowe na całym świecie. To jednak LENSPEN® pozostaje najbardziej rozpoznawalnym i uznanym znakiem towarowym jeśli chodzi o produkty czyszczące.

Najwięksi ufają LENSPEN®. Nikon, Sony, Leupold, Schmidt i Bender są naszymi partnerami i markują swoją renomą nasze produkty. Korpus Piechoty Wojska Stanów Zjednoczonych używa Lenspen do czyszczenia swoich lunet. NASA korzysta z zestawu SensorKlear Loupe Kit, aby utrzymać swoją optykę w czystości w środowisku bez grawitacji. Zaufali nam najwięksi – zaufaj i Ty!

 

LensPen MiniPro dzięki średniej wielkości jest doskonałym narzędziem do czyszczenia fotografii i optyki.

Idealny do czyszczenia soczewek aparatu, lornetki, lunet i lunet o małej aperturze, okularów i innych elementów optycznych. W zestawie poręczna chowana szczotka do usuwania kurzu i specjalny niepłynny element czyszczący, zaprojektowany tak, aby nigdy nie wysychał. Bezpieczny i bardzo łatwy w użyciu.

MiniPro ma 9,5 cm długości z okrągłą końcówką czyszczącą o średnicy 8 mm. W wersji NMCP-1 końcówka jest mniejsza i ma zaledwie 4 mm.

Jako doskonałe narzędzie w technologii czyszczenia soczewek optycznych, wszystkie produkty LensPen są zaprojektowane do usuwania odcisków palców, kurzu i tłuszczu. Idealny do obiektywów dowolnego aparatu i dowolnej optyki, w tym soczewek lornetkowych, wizjerów, lunet, teleskopów, czujników, filtrów i okularów.

 

Dlaczego warto używać LensPen?

LensPen można bezpiecznie stosować na wszystkich soczewkach optycznych, filtrach, czujnikach i szklanych powierzchniach;

LensPen jest super skuteczny. Nic nie usuwa tłustych odcisków palców, tłuszczu i kurzu lepiej niż LensPen;

LensPen jest wygodny i łatwy w użyciu dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i bez płynów.

Pokaż więcej
Symbol u dostawcy: NMP-1 Okres gwarancji: 24 mies.

Polecane akcesoria

Pytania klientów

Twoje pytanie
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Opinie

Pola oznaczone (*) są wymagane

Podobne produkty