Delta Optical na EXPOHunting 2018

Za nami dziewiąta edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting, odbywających się w Sosnowcu w dniach 16-18 marca 2018 r.

Po raz kolejny impreza była połączona z targami EXPOShooting poszerzając tym samym tematykę ekspozycji o propozycje dla osób zainteresowanych strzelectwem, militariami i survivalem.

Jak co roku, ponad 200 firm zaprezentowało na swoich stoiskach marki producentów z całego świata. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć firmy Delta Optical!

W tym roku wystawcy zaprezentowali ponad 40 nowości i premier na polskim rynku. Ogromne zainteresowanie wzbudziła najnowsza oferta naszej firmy – lunety celownicze Delta Optical Stryker HD i lornetki Delta Optical Chase, a także lornetki termowizyjne Pulsar Accolade, cyfrowe nasadki Pulsar Forward i lunety Pulsar Digisight.

Na naszym stoisku mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli firmy Pulsar i Yukon – marek, której Delta Optical jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Olbrzymie zainteresowanie zwiedzających wzbudził sprzęt nokto- i termowizyjny produkowany przez te światowe koncerny.

Tłumnie odwiedzających nasze stoisko gości spotkała też niespodzianka – zagrała dla nich orkiestra leśniczych z Lasów Państwowych, która zaszczyciła nas swoim występem.

Nasze stoisko wzbudziło zaciekawienie zwiedzających i zostało docenione za walory estetyczne przez organizatorów targów. Otrzymaliśmy wyróżnienie za atrakcyjną formę prezentacji oferty targowej, które podczas uroczystej gali z rąk przedstawicieli Expo Silesia odebrała właścicielka Delta Optical Honorata Matosek.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.