Lornetka Chase 12x50 w finale konkursu Dobry Wzór 2018

Lornetka Chase 12x50 w finale konkursu Dobry Wzór 2018

To już kolejne wyróżnienie dla lornetki Delta Optical Chase 12x50, która tym razem została pozytywnie oceniona przez rodzimych ekspertów konkursu Dobry Wzór 2018 i zakwalifikowała się do finału. Tym samym będzie można ją oglądać na pokonkursowej wystawie Dobry Wzór 2018 w dniach 25.10-09.12.18 w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich przedsiebiorców. W tym roku zgłoszono 192 produkty i usługi, które zostały ocenione przez profesjonalne jury według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe i cechy ekonomiczne oraz wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę, czyli innowacyjność, oryginalność i komfort użytkowania. Pozytywna ocena wszystkich ekspertów we wszystkich kryteriach kwalifikowała produkt i usługę do dalszego etapu.

Przypomnijmy, że lornetka Chase 12x50 ma już na koncie sukces na polu międzynarodowym – produkt został doceniony za wyjątkowe wzornictwo i jakość otrzymując prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2018.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.